• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Otázka ohledně banů a sprostých slov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser43607

Guest
Dobrý den,

Nedávno jsem dostal ban, za to, že jsem někomu napsal sprosté slovo (obecné, ne přímo nadávku)

Tudíž mám otázku, mohou mě například takhle furt nahlášet za každé slovo co jsem napsal, takže třeba za týden, kdyby soukmenovec měl v plánu mě zradit a dobýt, mohl by mě takto nahlásit ? Nebo po banu existuje nějaký čistý štít ? Existuje nějaká promlčecí doba ?

Pokud jsme si s dobrým kamarádem vyměnili hodně sprostých slov, mohl by mě nahlašovat do nekonečna za každé sprosté slovo ?

Děkuji za odpověď lidi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Ahoj,
tady na fóru dle pravidel fóra nesmíš řešit tickety, maximálně se můžeš bavit v obecné rovině.
Za vulgarismy byly tresty od napomenutí (tudíž bez trestu) po max. 2 dny blokace, ale jelikož trestní sazebník je už přes 4 roky neveřejný pro hráče, tak Ti více povědět nemohu, natož jestli Tě budou blokovat za týdny staré zprávy.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud budeš psát více hráčům sprosté zprávy, tak tě každý z nich za dané zprávy může nahlásit a můžeš několikrát být blokován, nestane se však, že by jsi byl blokován vícekrát za stejnou zprávu. Promlčecí lhůta oficiálně žádná není, takže můžeš být blokován i za starší zprávu.

Pokud napíšeš v jedné zprávě více sprostých slov, bude se vyhodnocovat jedna zpráva samostatně, takže za to můžeš maximálně dostat tvrdší blokace, ale ne blokaci jednu a za dva dny třeba druhou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru