• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Otázka ohledně kmenu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38253

Guest
Ahoj,

trápí mě to, že náš zakladatel, není již dlouho aktivní, jsme v kmenu 3 vůdcové (nepočítám zakladatele), kteří mají všechny pravomoce, jen právě ne "zakladatele", a proto se ptám.

Kdyby byl zakladatelovi účet smazán, z důvodu neaktivity, zruší se celý kmen, nebo jak to je ? :scratch

Argaon
 

DeletedUser16561

Guest
V prípade, že kmeň stratí zakladateľa, tak riešenie je jednoduché.
Ktokoľvek z kmeňa môže sa sám zvoliť za zakladateľa. Stačí zájsť na kmeň - členovia a zobrazí sa možnosť na zvolenie zakladateľa.

Respektíve pokiaľ je zakladateľ neaktívny, tak môžete požiadať support aby Vám nastavil práva pre nového zakladateľa. Vtedy musí byť ten súčasný buď trvalo blokovaný, alebo dlhodobo neaktívny. Predtým však musíte v kmeni založiť anketu s tým, že kmeň si zvolí nového zakladateľa. Ten musí mať 3/4 hlasov od členov kmeňa.
 

DeletedUser38253

Guest
Uff.. takže žádné zrušení kmene ? :) Díky moc, dneska usnu s problémkem míň.

Argaon
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nemyslím, že to může kdokoli, ale jen ten, co má práva vůdce. Ostatním se ta nabídka nezobrazovala, když jsem to naposledy testoval. Ale nezkoušel jsem to v případě, že by v kmenu žádný vůdce nebyl - to mohu příležitostně zkusit.
 

DeletedUser36167

Guest
Ak zakladateľ zbarbarie, tak za zakladateľa sa môže menovať každý kto má práva vodcu. Neviem odkiaľ si to Malkin vzal že každý hráč v kmeni sa môže menovať za zakladateľa.
 

DeletedUser16561

Guest
V prípade, že neaktívny zakladateľ je jediným vodcom, tak menovať sa za zakladateľa môže každý člen.
 

DeletedUser31120

Guest
Přesně jak hovoří malkin pokud je ve kmeni jediný hráč který má práva a zruší se mu účet tak je tahle možnost pro každého ;)

Sám sem to zažil že nám zbarbařil zakladatel a někdo se bez práv jmenoval a kmen krachl protože ten dotyčnej to vůbec s hrou neuměl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru