Autoražba by byl výsměchem celé hře. Pokud si není schopnej hráč najít čas ani na tu ražbu, tak celá hra postrádá smysl, vlastně proč ne? Zabudovat do hry klidně takového scripta, co za každýho udělá cokoliv a budeme pak hrát jen na to, kdo nechá spuštěných víc oken? Účtů? A morálka? Je to válečná hra a majákování prcků patří do další alternativy boje. Navíc to prcky znehodnocuje, co si chcou jen stavět vesničku.
Uvítal bych třeba rozšíření kmenového fora - jednotlivé příspěvky, aby bylo možné zařadit do sekcí "duverihodní či skryté" a přidat další možnost pro "selekci" hráčů. Dvě jsou poměrně málo. Další věc je skupinovej msg na hře, kterej se občas buguje a nelze vytvořit skupinovej chat s některými hráči. Fix zatím žádnej.