Toto bych určitě podpořil. Rozumím, že možná pro účetnictví to je trochu složitější pokud to mají striktně rozdělený dle státu. Ale možnost se přihlásit s jedním účtem na jakoukoli jazykovou verzi a jednoduchá možnost převést PB z jedné jazykové verze na druhou, by byla určitě vítaná velkou částí hráčů. Také chápu, že cena za PB se může lehce v každé jazykové verzi lišit (předpokládám - nevím), ale to se také dá vyřešit tím, že když převedu 1000 pb, tak mi to hodí na jedné verzi 1100 pb a na druhé 900 pb. Ale zjednodušit přihlašování se na jiné jazykové verze je dobrý nápad.