• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Otevřít svět s artefakty (např. Aletheiany výstražné ohně)

Šli byste hrát na svět s artefakty?

  • Ne

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nevím

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    6

DeletedUser38751

Guest
Nový systém paladinů je zajímavý, ale nějak se mi čím dál víc stýská po artefaktech. Když si vzpomenu na Aletheiany výstražné ohně - jak se s nimi útočilo a jak hezky se bránilo. Možná je nás víc, kdo by takový svět ocenil.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Není vyloučeno, že nás v budoucnu bude zase někdy čekat svět se starým systémem paladina, ale v současné době jej zatím neplánujeme, protože chceme zatím naplno začlenit mezi naše světy nový systém s více paladiny. Ve starém systému byli totiž po delší době hraní paladinové téměř nevyužívaní.
 

DeletedUser33829

Guest
Takhle byl slíben svět bez nočního bonusu před roky Tebou a nic.:cool:
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Velice by mne zajímalo, kde jsem sliboval svět bez nočního bonusu, můžeš hodit odkaz na příspěvek?
 

DeletedUser33829

Guest
Kozmicz 14. března 2014 ke světu 35
O zrušení nočního bonusu uvažovat na některém z dalších světů určitě budeme, ovšem spíše by to bylo na některém z pomalejších světů.
Od té doby tu přibylo 20 světů a zatím žádný svět bez nočního bonusu.

https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/diskuze-o-nastavení-světa-35.23129/page-9#post-399999

Máš štěstí, že jsem to našel rychle... ještě si pamatuji, že někdy později jsi zase psal, že toto neplánujete... ale vyhledávat roky staré příspěvky se mi fakt nechce.

O paladinovi to samé, letos jsi psal, že starý systém už nebude... teď by mohl někdy být...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Shedde, já tě požádal o to, zda mi můžeš ukázat příspěvek, kde jsem to herní komunitě sliboval. Napsat, že o něčem budeme uvažovat rozhodně není slib, v tom asi se mnou souhlasíš, že?

A teď k tomu nočnímu bonusu:
Bohužel noční bonus nám nikdy nebyl vývojáři hry v rámci našeho návrhu nastavení přijat, povedlo se jen jednou prosadit 50% výhodu obránce, ale od hráčů na to nebyli moc pozitivní reakce, proto se i obávám, že by deaktivace nočního bonusu moc pozitiv hráčům nepřinesla (jen těm, kteří tu sedí celou noc, ti by měli žně :Dwarf).

Starý systém paladina jsme chtěli prosadit na S51, ale bohužel nám byla dána možnost buď nový systém nebo zcela neaktivní paladin, proto jsme se rozhodli pro změnu a paladina alespoň deaktivovat. Nevylučuji, že v budoucnu se názor Inno může změnit a bude nám starý systém umožněn na některý svět nastavit, ale osobně bych s tím spíše nepočítal...
 

DeletedUser34010

Guest
Mě po pravdě ten starý systém přijde už dosti zbytečný. Jaký z předmětů se dal nějak smysluplně využít? Pouze ty ohně byly v nějaké rozumné fázi hry užitečné a kvůli jednomu předmětu mi přijde divné že by Inno dalo přednost dle mého názoru velmi dobrému zpracování systému paladinů který je teď.
 

DeletedUser33829

Guest
morybunde, doufám, že vydržíš v DK Týmu déle, než Izmael. :D

Před starým systémem paladina byl ještě starší systém, je zajimavé sledovat ten posun, že dnes starým systémem myslíte něco jiného, než co se tím myslelo nedávno. Pořád je tu ještě i čtvrtá možnost a paladin bez artefaktů, na to jsem upozorňoval při spuštění toho světa, až pak jsme se dozvěděli, že Inno nebere ani tuto možnost v potaz, asi jej také považují za starý koncept, když byl jen jeden. Tak mě napadá co nový koncept bez artefaktů? Deset paladinů bez knížek? :D Také by to byla možnost.

Mě se nelíbí, že hráč dostane knížky, které v lepším případě jsou nevyhovující, v horším dokonce je ani použít nemůže, i kdyby chtěl. Tohle je přece nesmysl a typická ukázka posledních let od Inna, kdy vloží do hry nesmysl a to, že měnit lze jen a jen za PB je hrozné, je to základní součást hry a jako taková by tam měla být cesta jak to udělat bez PB, tak jako bez PB mohu stavět budovy, rabovat i bez pomocníka... a to jsem zaslechl, že už pomocník je pro některé moc frustrující práce, že se tu chystá přidání nové funkce, jak získat suroviny už i bez rabování za PB. Ach, jo.

-> Kozmicz: Tím, že napíšeš, že budete uvažovat, tak je to jakýsi závazek a slib, ale není to tutovka... možná ano, možná ne... nemusí to být slib, že to bude na 100 %... já tomu stejně moc nevěřil od počátku a vím, že jsi pak někdy později (už to fakt hledat nechci) psal, že bez bonusu svět nebude... nějak tak co jsi napsal i tady.
 

DeletedUser34010

Guest
Tak já samozřejmě znám starý systém paladina... Ovšem ten byl asi jen pro efekt. paladina stejně nikdo nikde nerekrutoval, protože byl uplně k ničemu... ty artefakty byl docela fajn systém, ale takový nedotažený... viděl jsem za těch skoro 10 let co to hraju spoustu změn, některé se mi líbili, některé ne... Ale za sebe můžu říct že ten nový systém se mi moc líbí.

Jasně, pay to win je problém, ale ty knížky přichází docela různorodě takže vybavit těch 10 paladinů podle mě problém není... Navíc po pravdě stačí založit ves na novém světě a prodávat surky... Pokud si člověk dá tu práci a trochu se v tom pohrabe, tak se ty PB body dají získat i zadarmo... Ale chápu že se to spoustě lidí nelíbí
 
Nahoru