• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oznámení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
zdravim, kdyz chci v nasem kmenovem foru pridat do tematu: utoky sve oznameni (graficky), klikam na malej obrazek se zabalenou zpravou (oznameni) a najede mi tohle [report_display][/report_display].. co mezi to mam napsat??
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, nejprve si musíš vybrat, které oznámení chceš zveřejnit, poté u požadovaného oznámení klikni na možnost „Zveřejnit toto oznámení“ (nachází se úplně na konci daného oznámení), dále vyber, co vše chceš zveřejnit (zobrazit vlastní jednotky atp.). Pak se Ti vygeneruje odkaz, který už jenom stačí vložit na fórum (a označit Tebou zmíněným [report_display][/report_display]).
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jen malý technický dodatek - mezi [report_display][/report_display] se nevkládá celý odkaz, ale jen to co je za posledním lomítkem text http://cs1.divokekmeny.cz/public_report/ je nutné vynechat.
 

DeletedUser

Guest
Já mám pocit že by to už mělo fungovat komplet s odkazem , je to už nějaká doba co jsem něco zveřejnoval
 

DeletedUser

Guest
Když jsem to včera zkoušel, tak to šlo i s celým odkazem.)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No vidíte, a já to pořád dělám postaru - takže bezva, funguje oboje.:thumb:thumb
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru