• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přebal na knihu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Noční procitnutí přebal.jpg

Poslal bych sem odkaz na "knihu" (ona je to několikastránková novela) Noční procitnutí na slovenském DK fóru, která je o hře Divoké kmeny a kterou jsem před lety sepsal. Byla však pravděpodobně smazána nebo přesunuta do nějakých skrytých fór. Jelikož není mnohostránková, přebal neobsahuje hřbet. Jak jsem již psal jinde, žádné veledílo to není (ten přebal, novela je lepší :D ) a reálnou šanci na výhru nemá, ani nebyl cíl to vytvořit jako něco téměř bezchybného (to bych asi ani neuměl) a strávit nad tím mnoho dní; bral jsem to po letech spíš jako možnost vyzkoušet kreslení.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No dobrá, ale jaká je souvislost s DK? Doplň aspoň podtitul nebo na zadní stranu přidej havrana. Napsáno v dodatku to není úplně splněné zadání.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Samozřejmě je to splněné zadání. V zadání je "kniha o DK", tato novela je o DK; lze vidět motivy rytířství (středověku) i Nočního Blesku, na němž se podstatná část příběhu odehrává.
 

DeletedUser33829

Guest
Tak z umění se stává komerce. Musíš tam výslovně napsat divoké kmeny, nebo Innogames, nebo nakreslit havrana na meči... asi se ten rytíř měl více podobat šermířovi ze hry.:D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zadání je přebal knihy, ne jen obal - do diskuse jsem dal odkaz, čím se to odlišuje, tak to odcituji:
" Vyklad:
Ochranny obal knihy zhotoveny zpravidla z kvalitniho papiru vyssi plosne hmotnosti, casto s kridovou upravou nebo z jineho trvanliveho materialu. Krome funkce ochranne a ozdobne uvadi na predni a zadni strane a na obou zalozkach zakladni bibliograficke informace o dile a zivotopisne udaje o autorovi."

Záložky odpustíme, ale ne údaje obvykle uváděné na zadní straně. Proto jsem napsal, ať tam přidá aspoň havrana jako logo hry, které se to týká. Nebo tam dej něco o autorovi.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já každopádně nic měnit nebudu :) Není proč. Ať chceš, nebo ne. Jediné, co vidím, je, že "ty to chceš mít nějak", ale není důvod mít na zadní straně nebo na hřbetu informace, když hřbet není a informace jsou na přední straně. Stejně to nevyhraju a dokonce ani kdyby to mé dílo bylo bůhvíjak kvalitní, neměl bych šanci, tak nevím, proč ty tendence mě nějak vyřazovat ze soutěže, ze které jsem stejně automaticky vyřazen během hodnocení.
Odkaz, o kterém se zmiňuješ, vidím poprvé, jeho skrytí se velmi povedlo. Mimochodem, právě jsem zadal do Googlu "přebal knihy". A co asi tak byl první uvedený výsledek? Tohle: http://www.humanart.cz/grafika-85282-prebal-knihy-valka-s-mloky.html Samozřejmě z dalších výsledků je patrné, že mnoho ostatních přebalů obsahuje nějaký složitější text, ale i některé další neobsahují nic.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Do soutěže zařazujeme vždy všechna díla i taková, kdy si tam sám autor napíše nesoutěžní. Zveřejňujeme ovšem jen odměňovaná místa. Ve zdravici jsi měl šanci dostat odměnu už jen účastí.
 

DeletedUser33829

Guest
Každá kniha musí mít ISBN, takže to pak asi můžeš všechna díla vyřadit, ne?:D
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Každá kniha musí mít ISBN, takže to pak asi můžeš všechna díla vyřadit, ne?:D
Každá kniha ne, jestliže ji sepíšeš a využíváš jen pro své účely nebo kamarády. Povinné by to bylo v případě, že uvažuješ o prodeji nebo o publikaci.
 

DeletedUser33829

Guest
Ale tak tady to má imitovat přebaly knih, které se prodávají, ne že si necháš udělat knihu pro dítě a to pak přebal nepotřebuješ teoreticky vůbec.
Nebo pak mohu říct, že některé knihy byly vydány jen v elektronické podobě a ani v tištěné podobě nevyšly. Tam přebal nepotřebuješ.

Každopádně je jedno co tam nakreslíš, kniha, tedy přebal musí mít ISBN, to tu nemá žádný obrázek, když Biblos tu píše co má mít přebal. Stejně tantalenu neumístí, spojitost jeho obrázek s DK má, že to Biblos nevidí... tak ať jde na oční a nemudruje tu.:D Jen zbytečně prudí, stejně si vybere jen co se hodí do krámu... buď ať si každý nakreslí co chce, nebo pak ať má každé dílo všechno co má mít přebal a ne si (účelově) vybírat a prudit jen tantalenu.:Jester
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru