Pár nápadů.

DeletedUser44361

Guest
Zdravím, napadlo mě pár věcí které by mohly zlepšit hru.

1. Udělat nějakou oficiální možnost vytváření aliancí a akademií, což by mohlo vyřešit spousty konfliktů. Představoval bych si to tak že by každý kmen mohl mít pouze jednu akademii která by se brala s hlavním kmenem jako jeden kmen jen s tím rozdílem že v hlavním kmeni by bylo vedení které by mohlo ovládat oba kmeny takže by nemuseli shánět vedení akademie a po výhře by dostali odlišné achievementy a pak u aliancí to udělat tak že by mohly být v alianci celkem 3 kmeny. A při vítězství by to vypadalo že by všichni členové aliance dostali achievement vítězné akademie, ale vítězný kmen by byl ten který by z těch 3 vlastnil největší % runovek ten by dostal vítězný kmen a pak vítězná akademie by byla pouze akademie vítězného kmene ta by dostala vítězná aliance a tyhle achievementy by se přidávaly navíc k té vítězné alianci.

2. Pokud by ta 1. byla moc tak by se mohlo udělat to že by na konci ostatní kmeny volily o uznání vítězství což by mohlo zabránit vznikům taktik které jsou založeny na podrazu. Ale jediný problém by mohl být právě ten že by byly kmeny co by nehlasovaly pro určitého vítěze čistě z trucu takže by třeba admini mohli vyslechnout všechny poznatky k tomu a buď by se vyhlásil vítěz nebo ne, koneckonců myslím že zas tak často se světy neukončují aby si nenašli na to chvíli a vlastně každý kdo by se z kmene nedostavil tak by se to automaticky bralo jako to že nemají žádné námitky proti vítězi.

3. Dále by se mohly vypnout upozornění na útoky jelikož díky takové "kravině" bývají fake vlaky lehce odhalitelné.

Ovšem je pravdou že takové změny by mohly mít docela velký vliv na chod hry a i na počet hráčů, hlavně u té 2. kdy by to mohlo počet hráčů výrazně zvýšit a nebo snížit.
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Děkujeme za tvé nápady, druhý a třetí návrh určitě ve hře neočekávej, co se týče toho prvního, byl by zajímavý, ale v současné době se vytváření nějakého systému akademií neplánuje. Podobné návrhy totiž již párkrát zazněly.