• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přání 2012 - Vojta1211

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36623
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36623

Guest
Tak tedy taky přispívám svou troškou do mlýna :) Doufám že se vám moje neortodoxní přání bude líbit :)

198P_n_100_.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale nevidíme, co se nám má líbit. Oprav. A nezapomeň, že soutěžní je ten příspěvek, který je v prvním "šuplíčku".
 

DeletedUser36623

Guest
Teď už to jde?:D Já jsem z jiného vBulletinu zvyklej že to tak funguje, nevím jak to tu je :)
 

DeletedUser

Guest
Docela fajn, sice nevím jestli je to pozadí skutečně tvá vlastní práce, ale vypadá dobře. Písmo bych posunul celé do plamenů - v té tmavé části už není čitelné. Také přeju pěkné svátky, Tekej.
 

DeletedUser36623

Guest
To pozadí není moje práce jako 90% lidí co jsou tu. Vždyť ani ten rytíř není má práce a taky to nevadí. Jde o to jestli jsem nestáhl hotovej obrázek a nedal k tomu text nebo tak. Já písmo vidím dobře, asi máš nízký jas na monitoru. Taky ti přeju pěkné svátky.
 

DeletedUser

Guest
Jj. myslel jsem ty dvě poslední číslice. Rozeznám je, ale splývají.
 

DeletedUser36623

Guest
Co nadělám opravovat už to nebudu. Moje přání sice není graficky ultra super hustý ale aspoň to má nápad a je to (snad) vtipný
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru