Událost Příšera z temné hory (2022)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.723
Udatní bojovníci, chopte se mečů!
Okolní vesnice už několik let trápí hrůzostrašná příšera, která se ukrývá na vrcholu temné hory, která je poseta záhadami a neznámem.

Příšera ohrožuje životy vesničanů, zabíjí dobytek a pálí pole. Důvodem, proč se v temné hoře usídlila, je bohaté naleziště krystalů, jejichž lesk příšeru přivábil. Vzácné krystaly je možné najít v horských jeskyních a znamenají aspoň malou útěchu pro ty statečné dobrodruhy, kteří se odváží na horu vystoupat. Většina z nich se však nikdy nevrátila...

Vesničané, zubožení současným stavem, se rozhodli, že už příšeru nebudou nadále trpět a požádali o pomoc hrdiny. Toho, kdo se odváží vystoupit na temnou horu a porazí příšeru, čeká bohatá odměna a věčná sláva!

Herní událost

Vážení hráči,

vítejte zpátky u události jménem Příšera z temné hory. V této události bude Vaším úkolem převzít kontrolu nad statečným hrdinou a vést ho na vrchol temné hory, kde ho bude čekat souboj s příšerou. Událost začne 13. ledna a bude trvat 5 dní.

Začátek: 13. ledna 2022, 14:00
Konec: 17. ledna 2022, 14:00
Světy: Všechny světy mimo - S81 a Speedu


Cesta hrdinů

Váš hrdina začíná na úpatí hory a vybere si cestu, kterou se vydá na vrchol hory. Každá ikona znamená střetnutí, které Váš hrdina musí překonat. Každé střetnutí vyžaduje ke splnění určitou výdrž, kterou má hrdina k dispozici. Pokud Váš hrdina střetnutí zvládne úspěšně, odemknete tím další střetnutí, která vás čekají při cestě na vrchol hory. Překonaná střetnutí vám zajistí odměnu v podobě krystalů, které můžete v obchodě události vyměnit za cenné položky do hry. Hrdina také může nalézt části výzbroje, které mu pomohou ve zdolávání dalších úkolů. Jakmile hrdina dorazí na vrchol temné hory, a podaří se mu zabít příšeru, dostane další krystaly a přesune se na úpatí další hory. Na nové hoře budou střetnutí náročnější, ale vaše získaná výzbroj vám zůstane a pomůže Vám dostat se opět až na vrchol hory.

Moudrý hrdina se musí rozhodnout, zda se vydá nejrychlejší cestou na vrchol nebo zda stráví svůj čas hledáním lepší výzbroje, pro snadnější splnění následných střetnutí.Mocná výzbroj

Výzbroj, která zůstala po méně šťastných dobrodruzích, se dá najít na celé temné hoře na políčcích označených oranžovým znakem. Nalézt je možné 6 kusů výzbroje - meč, helmu, brnění, rukavice, opasek a boty. Každou z těchto částí výzbroje je možné najít ve čtyřech různých úrovních vzácnosti, pokud tedy máte např. rukavice na úrovni 1 a naleznete další, vylepšíte je na úroveň 2 atd. Čím vyšší úroveň výzbroje tvůj hrdina má, tím více krystalů dostává. Vzácnost výzbroje je vyobrazena barevným pozadím - šedým, zeleným, červeným a fialovým, které označuje tu nejvyšší vzácnost. Číslo, které najdete pod seznamem předmětů, označuje kolik procent krystalů navíc dostanete za každé střetnutí. Bonus se počítá pouze na každá nová střetnutí.Nádherné krystaly

Krystaly, které Váš hrdina nasbíral během svého dobrodružství mohou být vyměněny v obchodě události za užitečné bonusy, které Vám pomůžou v boji. Bonusy, které jste vyměnili v této události, Vám zůstanou ve vašem inventáři i po skončení této události. Za každých 12 vyřešených střetnutí obdržíte položku, která nebude k dispozici v obchodě pro událost. Každých 24 hodin bude k dispozici nová položka, kterou bude možné tímto způsobem získat. Jakmile událost skončí, máte 24 hodin na to, utratit své získané krystaly, poté se obchod uzavře a nevyužité krystaly spolu s celou událostí zmizí. Nezapomeňte, že pokrok v události ani získané krystaly není možné přesunout na Casual světy.

Vyrazte na vrchol a porazte příšeru!

Nezapomeňte se zároveň podělit o vaši zpětnou vazbu k události v diskuzní sekci.

Váš DK Tým​
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.