• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Příšera z temné hory - Diskuze

DeletedUser12617

Guest
Vážený uživateli morybund, když už tak milujete zaměstnance firmy InnoGames GmbH můžete sem napsat kolik jste minulý měsíc přispěl/la na jejich výplatu? Samozřejmě to nemusí být přesné. Stačí zaokrouhlit směrem dolu. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34010

Guest
Vážený/vážená Kysaso, platím si premium, takže si to jistě dopočítáš sám/sama ;)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Já vás nechápu, že dokážete z každé "blbosti" udělat takovou hádku. Baví tě hra a chceš podpořit vývojáře? Kup si jakoukoliv prémiovou funkci. Nechceš je podporovat? Nemusíš, hra se dá hrát a dokonce i vyhrát bez jakékoliv investice.
 

DeletedUser33829

Guest
Kdo nepochopil, že hráči jsou zakázníci? Ty nebo angelinocz, který tu před lety přirovnal analogii k zaměstnavateli či řediteli (stejně je to jedno) a k zaměstnancům? Musím se smát, Deynor už je to minimálně podruhé tu na fóru napíše rozumný příspěvek a zaspalý rýpal tu zase musí přihodit polénko do ohně. Už nejen mě tu označuješ Vševědem, všeználkem apod. a zase jsi se akorát napráskal, že jsi sám to nepochopil. Už dávno před Tebou a několikrát jsem tu psal, že hráči jsou zákazníci a ne zaměstnanci.

Když vidím ty děkovačky, tak tohle by mohl být návod pro Adik13, jak se dostat do DK Týmu a ne si ještě utahovat z Biblose v jiném topicu.

Zcela zdarma je slovní nesmysl stejně jako bezplatný dárek či lidová demokracie. Ale řešit to nemá smysl, protože naskočí nějaký právní expert, že hrát zcela zdarma jde a neznamená to, že někdo jiný platit nemusí. Jen by mě zajímal rozdíl mezi zcela zdarma a zdarma a platit. Možná by se mohlo ještě třeba zdarma platit, dávat v naturáliích, a pak také platit v naturáliích.

morybunde, oproti rasty.tomovi, který tu není schopen přiznávat chyby jen tu spamovat nesmysl za nesmyslem, a logicky tak už skoro každý je všeználkem, přiznávám, že jsem Tvůj první příspěvek upravil jinak, než jsi psal, ale ruku na srdce sám tu podsouváš myšlenky, které nikdo netvrdil, jako že jiný hráč nechce podpořit hru a také nikdo nezpochybňoval, že ti lidé, kteří se tomu věnují na plný úvazek, že musí z něčeho žít a prostě nedělají to ve svém volném času. Ale buď se tu dá debatovat nebo si tu budeme hrát na pralesní ekvlibristickou soutěž, kde se budou nesmysly zakecávat novými, ale to bych nerad, na to už tu je jeden expert, a to tady postrádá smysl.
Každé přirovnání na jednu nohu pokulhává, ale ta Tvoje na obě. Když si koupíš auto, jsou tam jiné příčiny a důvody. Hry jsou od toho, že má v nich člověk být schopen učit se, rozvíjet a aplikovat znalosti a sbírat z nich zkušenosti. Nevím jak by ses tvářil, kdybys věděl, že třeba bys byl v nějakém sportu dobrý a trenér by Tě do sestavy nenominoval, ale za to někoho jiného, kdo ten sport ovládá hůře, ale trénerovi dal peníze. Podvod? Korpuce? Podraz? Hnusárna? Ale ani toto přirovnání není bezchybné, protože tady na DK se právně o podvod skutečně nejedná.Spousta amorálních věcí je legálních, ale některé nejsou. Je to cesta úpadku a už to tu napsala Dragonlady a je to vidět i na těch světech a bylo to už před lety tady předpovězeno,kdy se do hry dostaly přímé placené funkce, ale na to člověk nemusí být děd Vševěd, ale možná některým to nedochází.... Svobodně nakládat s životem a penězi... to sem nepatří, ale má to své mantinely také a kodex cti, když už jsi to tak nazval, tak jej nemusíš relativizovat a shazovat a já jej tak nenazývám.
V minulosti už zde bylo psáno několik návrhů či spíše jen poznatků, protože tu se stejně nic takového změnit nedá, že by firma Innogames na to mohla jít jinak a nejen na straně příjmů. Ale vypisovat tu a možná i desítky možností, jak financovat hru prostě smysl nemá, bylo tu mockrát a výseldek je nula.
Dostatečný servis? Podívej se, napsal jsem spoustu připomínek o tom jak aplikace DK na android má spoustu chyb, kolik peněz musím poslat firmě Innogames, aby to vše opravila? Myslíš si, že když jim pošlu více peněz, tak bude problém dříve opraven? Poslat peníze nemusí a tady ani neznamená lepší servis. Jednu dobu bylo několik aktualizací po sobě, kde byly chyby, něco nefungovalo. Hráči co hrají na světě dlouho, tak používají vlastní či od druhých hráčů skripta, byl to tu jeden člověk, kteý je dnes v DK Týmu, ale tenkrát nebyl, kdy to tedy přirovnal, že hra bez scriptů od Innogames je jako koupit si kostru auta v prodejně aut. Nejsi jediný kdo rád přirovnává k autům, snad to není známka předpokladu supportu. :D Nebo herní podpora, která radí hráčům jak hrát hru a někteří ji ani nehrají nebo si myslet, že mít někde jednu vesničku je plnohodnotné a z toho ten supporťák pochopí problémy hráčů, kteří mají stovky vesnic? To už je v řadě věcí o něčem jiném a je to jiné dnes a před lety mít kvantum vesnic, protože ono to člověku až tak nepřijde, ale jak se ty změny nakupí, tak je to v některých ohledech odlišná hra, než jaká byla. Jejich věc, že to dělají zadarmo nebo je máme litovat či hrdinsky obdivovat? Co mi přišlo také smutné je to, že když zastupovaný hráč je poškozen zástupcem, tak nedostane žádnou satisfakci, ale může se pomstít zástupci na supportu, ale sám z toho herně nic nemá, to bych upřímně čekal lepší servis, když si ve hře můžeš platit. Ale především nejlepší ukázkou servisu není vyjmenovávat různé věci, ale to jaký je počet hráčů, to je hlavní ukázka, jak se provozovateli této hry daří. A na tom žádný text tady na fóru nic nezmění, to je prvořadý argument. Většina lidí odejde, nic nenapíše a nevrací se, bohužel pro DK Tým, pár lidí si ale pokoj nedá a znepříjemňuje jim pobyt, ale mi to také okořenili dost a oficiálně se neomluvili dodnes, jen neoficiálně, také dobrý servis.

Mi nevadí, že za tuto událost je možné platit PB, to mě nechává v klidu, na tom není nic zajimavého už, ale zajimavé mi přišlo, že hráč by si přál levnější hru a Ty jsi jeho text překroutil.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
přišlo mi upozornění že tady v diskusi k temné hoře, psala hráčka hrdá máma, toto: Ahoj právě jsem asi něco prosr.... a to doslova.. :( Koukám že brzo bude končit událost Příšera z temné hory a tak si vybírám co si za vyhrané krystaly koupím a v tom se mi pos... dítě (5 měsíců) tak ho letim přebalit a jelikož to měl až na zádech, trvalo mi to déle než jsem chtěla. Kouknu do hry a událost je pryč. Myslela jsem že mám ještě šanci si za krystaly do 24 hodin pořídit nějaký bonus, ale asi jsem to špatně pochopila. Vzhledem k tomu že ten obchod jaksi nemůžu najít, tak se smiřuji s tim že jsem o to přišla :( Ale prosila bych vysvětlit větu "Jakmile událost skončí, máte 24 hodin na to, utratit své získané krystaly, poté se obchod uzavře a nevyužité krystaly spolu s celou událostí zmizí." Myslela jsem že konec události byl dnes a mám tedy ještě možnost krystaly utratit. Opravdu jsem to špatně pochopila nebo se to dá ještě zachránit?

Objevila se mi i odpověd Deynora, že událost skončila, ale obchod ještě funguje, kde ta diskuse je? mě to zajímalo.

Ráda bych se také zeptala, jak je možné, že mi to psalo, že událost bude ještě 1 den a najednou byla pryč během chvilky - tj. 3 minut, než jsem shodou okolností dala dítě na nočník :D ikona tam nebyla, ta se zpětně objevila až po cca 10 minutách.

otázka: to tam byla chyba času? nebo to bylo ukončeno majitelem hry dříve?
(právo na to samozřejmě má)

j
en dotaz.. nic víc..
 

DeletedUser33829

Guest
Nevím jestli něco bylo změneno, ale odpočítávání konce akce bylo správné dnes dopoledne, pokud k posunu došlo, tak už dříve. Je fakt, že psali že obchod zůstane otevřen 24 hodin po skončení akce a do uzavření obchodu zbývají necelé 2 dny, a že do něho nešlo přihlásit, tak to potvrzuji, i když už je to v pořádku.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
to je možné, páč dopoledne jsem tam nekoukala, naposledy k ránu..
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Objevila se mi i odpověd Deynora, že událost skončila, ale obchod ještě funguje, kde ta diskuse je? mě to zajímalo.

Ráda bych se také zeptala, jak je možné, že mi to psalo, že událost bude ještě 1 den a najednou byla pryč během chvilky - tj. 3 minut, než jsem shodou okolností dala dítě na nočník :D ikona tam nebyla, ta se zpětně objevila až po cca 10 minutách.

otázka: to tam byla chyba času? nebo to bylo ukončeno majitelem hry dříve?
(právo na to samozřejmě má)

j
en dotaz.. nic víc..

Hrdá máma svůj příspěvek smazala s důvodem, že už bylo vše vyřešeno. Následně jsem smazal i svůj příspěvek, protože bez jejího dotazu by nedával smysl.

Co se týče času u obchodu události, pravděpodobně to byla pouze chyba, nikoliv předčasné ukončení.
 
Nahoru