• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Příběh světa 39

DeletedUser31553

Guest
Myslím, že kulturní bohatství příběhu spočívá v tom, že jsou jména skrytá. :D

Po odhalení jmen by příběh ztratil pointu :D navíc by se jednalo o slovní útok na několik hráčů, což se sem taky nehodí :D
 

DeletedUser42335

Guest
takže zkusím překlad ačkoliv jsem rozhodně nehrál od začátku a pořádně jsem o ničem nevěděl :wacko
Lamka - lukas..?
Muzikant - musketyr
Šmoula - thezoo...
Falešný král - avolones?
Němý - weldik/balrog?
Falešník - petyn?
Černý lord - cer... orel
vůbec nevím kdo by co mohl být, ale tohle si myslím, že pár z nich může být
:cool
 

DeletedUser41845

Guest
Nemyslím si, že je všechno mířené jen na TNZ Komjo ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser42628

Guest
No ja musim rict, ze jsem se hodne pobavil na pribehu :) Je videt ze jsme vazne s avolonem hodne zasahli do deni celeho sveta. Ale musim tedy podotknout, ze pribeh konci velice brzy, pote se tam stalo jeste tolik veci…. Kdy jsme s avolonem bojovali proti 30 hracum pomalu sami coz bylo teda velky peklo. Pro nas byl svet naprosto suprovej, bojovali jsme kazdy den bez jakychkoliv prestavek a hra pro nas byla velice akcni.

S par lidmy jsme se urcite nepohodli, ale byli taci s kterymi jsme drzeli zadobre, ale vzdy slo o to jestli hraci bojuji a jen nekecaji nebo se nevymlouvaji ci na neco stale cekaji. Byla spousta lidi co kazdy den se snazila trhat rekordy a bojovali o stosest. To taky byl pro nas smysl teto hry. Bojovat porat a porat dokola, zadne cekani, zadny vymluvy, zadne ulevani.

Dostali jsme se do faze kdy opravdu 5 kontinetu nevedelo co ma snama delat coz bylo velice vtipne, protoze ikdyz prosli utoky slechta proste neprosla nikdy. Nase nepretrzita aktivita delala svoje. Pres 5-6 lidi jsme meli svoje ucty k dispozici a porat nekdo hlidal treba 2-3 ucty zaraz. Co rict byl to tezkej tryhard.

Za me, uzil sem si svet moc. Cistil jsem prakticky co 3 hodiny nekolik vesnic a nekolik hracu kolem me mohlo dle libosti zabirat, jak jsem rekl boj byl pro me to nejdulezitejsi a pokud sem se dostal do pozice ze ostatni na to kaslou, nejsou aktivni, nevymysli nove veci, porat cekaji az budou mit aspon polovinu offek, daval sem ruce pric a ma prednost patrila lidem kteri ten Tryhard mod ON meli i za cenu zrady, veciho poctu nepritele (coz vecinou opravdu nehralo roli).

Stinovrah byl uprime vzdycky noob a neumel to hrat KAPPA. Smutny ale vzdycky to tak bylo :D

Cest adriane, musketyrovi(staremu paprdovi s kterym jsme se docertili navzajem ale jeli jsme jine komedie coz byla velika sranda jen pan hrac na ktereho se nazapomina)

Ledarovi, hexikovi, avolonovi, black makerovi, montymu (Vy jste pro me byli srdcaci, utoky klidne 10x denne zastupy nonstop, level hrani TW na top urovni, byl to pekne prozitej rok a pul co jsme mlatili vsechno co nam prislo pod ruku)

Hraci typu harry placacka, tecka atd. bych nechtel potkat nikdy ani v osobnim zivote. To byli lidi, co si do kmenu brali cleny jen nato, aby si je mohli sami zabrat. To byli jen totalni zebraci co se dostali tak daleko jen omylem.

Good luck, Have FUN!!

PS: uz pres mesic cekam na spusteni noveho sveta kde bude KOSTEL, rychlosti 1, a lukostrelci. Uz jsem nastartovanej a tesim se na treba dalsi 2 roky zivota u kmenu. Snad zase prijde stejne nastaveny svet jako 39 a budu zase drzet poziti TOP 10 v OFF statistikach :)
 

DeletedUser42046

Guest
Nechápu proč všechno a všechny přejmenováváš. Je to příběh světa 39, tak tam uveď skutečné hráče a kmeny. Je tam tolik postav a kmenů, že se v tom možná vyznáš ty, ale jediný a pro sebe to asi nepíšeš. Aspoň jména kmenů zachovat.
 
Nahoru