• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Příběh světa 39

DeletedUser23226

Guest
Ve spoileru v úvodním příspěvku přidána druhá a poslední část.
 

DeletedUser31553

Guest
Tak jsem ted přečetl oba díly a je to zajímavé no :D akorát vždycky si už myslím, že vím o koho jde a pak si zas říkám, ale ta následná věta k tomu moc nesedí.

No počkám na další díl a je to zajímavý nápad ;)
 

DeletedUser23226

Guest
Tohle byl poslední díl. Nemělo to být nic víc než k zamyšlení, jestli ten špatný v tom příběhu náhodou není ten čtenář a jestli jeho skutky, i když on je někdy myslí jinak, nemohou být protistranou pochopeny jako zrada.
 

DeletedUser23226

Guest
No, jestli je takový zájem, tak pouvažuji, že zveřejním jména. Alespoň části postav a kmenů.
 

DeletedUser31553

Guest
nebo to mužem zkusit uhádnout :D

přišlo mi, že jsem tam poznal pajclina, harry plácačku, šmoula je shodný nick jako ve hře.
adrianu také, kmen andělé možná taky.

Ale ten jihovýchod přeci jen moc neznám.

Každopádně ty máš pluhtíku jaký nick ve hře? vypadáš rozumně. Ne každý zvládne toto napsat - kort tady na DK :D
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že jsem se taky rozluštila :D
Dala jsem indicii, která je použita ve druhé části. Akorát nevím, proč Mladá a ne Stará a kdo je nebo byla Stará a kdo jsou ti, které jsem měla kontaktovat :wacko
 

DeletedUser23226

Guest
Nick ve hře jsem měl Stínovrah. Věřím, že minimálně Adriana tak rozluští odpověď na svou otázku. Pokud jsi to tehdy ovšem psala ty a nebyl tam už tvůj zástup, v tom případě bych se musel omluvit.
 

DeletedUser

Guest
Tak to jsem už doma :cool
Akorát nevím, o jaké psaní se jedná, ale to už je asi jedno. pro měl to byl hrozný svět.
Můj kmen, k vůli kterého jsem na ten svět šla se rozpadl velice brzy. Zakladatel jej rozpustil nečekaně z osobních důvodů, pak už to bylo jen kočování...
 
Nahoru