• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Příběh světa 39

DeletedUser

Guest
Nick Stinovrah si dobre pametam.
Teoreticky aj teraz sme ešte v začiatkoch tohto sveta,kmen stinovraha bol priemer na svete,nikdy nič zvlaštne,preto sa pripajam,vyslovene z par dni tohto sveta,urobit poviedku,kedže ešte nešlo o nič dokopy a nič nebolo jasne,to da veľa prace.
Myslim že zo stinovrah som si v živote ani nepisal,max raz.
Jednal s nim hlavne harry placacka a amater z TNZ,či čo je to teraz za kmeň.
Pametam si,čo mi bolo preposielane,jeden deň to bola žiadost o spojko k thorom,keď to neprijali,na druhy deň prišla žiadost o spojko do TNZ od nich.
Najprv z thorami dobyjeme svet a potom z TNZ od začiatku thorov neznašam,podme proti nim,na tieto vety sa neda zabudnuť.
Stinovrah stale pisal veľa a veľa špekuloval,ale stale to bolo v rovine špekulacii,ich kmen bojoval špatne,dar pisať to ma ,to uznavam aj ja,problem je len ten,že na DK písanie nestači,je to veľmi malo.

Ešte aby som doplnil,keď sa dobre pametam,kmen stinovrah z TNZ sa mali spajat,alebo niečo podobne.
Myslim že TNZ ho podviedlo,vzalo hračov a on zostal sam,teraz ale nechcem kecať,nepametam si to na 100%,že to bolo naozaj tak.
 

DeletedUser31553

Guest
Tak pluhtíku mužeš nezaujatě dál sledovat svět a psát nám tady další pokračování.

Mě se to líbí a aspoň téma neskončí v propadlišti fóra tak brzy :yes
 

DeletedUser23226

Guest
[SPOIL]
Nick Stinovrah si dobre pametam.
Teoreticky aj teraz sme ešte v začiatkoch tohto sveta,kmen stinovraha bol priemer na svete,nikdy nič zvlaštne,preto sa pripajam,vyslovene z par dni tohto sveta,urobit poviedku,kedže ešte nešlo o nič dokopy a nič nebolo jasne,to da veľa prace.
Myslim že zo stinovrah som si v živote ani nepisal,max raz.
Jednal s nim hlavne harry placacka a amater z TNZ,či čo je to teraz za kmeň.
Pametam si,čo mi bolo preposielane,jeden deň to bola žiadost o spojko k thorom,keď to neprijali,na druhy deň prišla žiadost o spojko do TNZ od nich.
Najprv z thorami dobyjeme svet a potom z TNZ od začiatku thorov neznašam,podme proti nim,na tieto vety sa neda zabudnuť.
Stinovrah stale pisal veľa a veľa špekuloval,ale stale to bolo v rovine špekulacii,ich kmen bojoval špatne,dar pisať to ma ,to uznavam aj ja,problem je len ten,že na DK písanie nestači,je to veľmi malo.

Ešte aby som doplnil,keď sa dobre pametam,kmen stinovrah z TNZ sa mali spajat,alebo niečo podobne.
Myslim že TNZ ho podviedlo,vzalo hračov a on zostal sam,teraz ale nechcem kecať,nepametam si to na 100%,že to bolo naozaj tak.
[/SPOIL]
Nepopírám, že jednání probíhalo s oběma stranami, nicméně ani zdaleka to nebylo tak, jak říkáš. Nicméně svádět vinu na jednoho hráče či jeden kmen je právě to pokrytectví, za které v příběhu mnohé, včetně tebe, kritizuji. Spekuloval? Je vtipné, že jsi použil zrovna tohle slovo. Spekuloval... protože o jedné věci jsem spekuloval velmi často, a to konkrétně o tom, že má soukromá komunikace s Plácačkou (Amatera jsem měl mimochodem větší část hry zablokovaného) nebyla až tak soukromá, ale vše šlo hned k tobě :) což jsi teď potvrdil...
Jestli jsme uměli nebo neuměli bojovat... o tom se můžeme hádat do nekonečně, pravda je taková, že až na pár výjimek, bojovali superpiki jen mezi sebou (ta část, která zůstala u superpiků proti té části, která odešla k TNZ), tudíž prohlásit, že superpiki neuměli bojovat je totéž jako prohlásit, že bojoval neuměli ani TNZ.

K tomu "spojování", Adriana ti může sama vylíčit, jak to bylo, protože tehdy už byla členka vedení, a jistě si pamatuje, jak to spojování vypadalo. Konkrétně tak, že nám od našich vlastních spojenců přišel seznam, koho propustit, aby ho TNZ mohli zničit jako platbu za spojenectví. A kdo kam má přejít. Tehdy jsem to (a věřím, že trefně) přirovnal k Mnichovské dohodě - o nás bez nás, protože my jsme žádné spojování rozhodně neplánovali. Bylo to jako blesk z čistého nebe a dohodli se jen naši spojenci s našimi nepřáteli.
 

DeletedUser30435

Guest
Zdravím přátele i nepřátele.

Myslím že překrucujete fakta, nebudu se tady vypisovat kdy, kde, a jak uzavíráte spojka, spojují se kmeny, kdo kam přestupuje, hráči co zrazují vlastní kmen tím že kopírují svá fora a přeposílají, vím že je to součást hry ale nikdo si z nich neuvědomuje že to vypovídá o jeho charakteru.

Kdyby každý kmen hrál čistou hru tak bude ze hry větší radost.
 

DeletedUser41845

Guest
Fíha, fíha pěkné.. místama jsem si myslela, že vím o co jde.. ale pak mě to zradilo.. byla bych ráda za překlad, pro nezkušené.... :)) přišla jsem do hry později a tolik historie co se událo..
Kdybych věděla pravá jména, třeba bych se do toho dostala.. :D
 
Nahoru