• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Příběh

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42715
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42715

Guest
Den, kdy jsem měl útočit nastal, zaútočil jsem na vesnici vyraboval ...
I ten den se stalo něco osudného, přichází na mě útok z daleka ...
V den obrany nemám žádné vojáky a nevím co dál, milice byla povolána a už mí měrní poddanní čekají na útok.
Okem jsem nakoukl další den na Divoké Kmeny, abych zjistil co mi zničili.
Kurňa ! Říkám si v hlavě, ten to ale pěkně schytal, koukám na hlášení a útočník prohrál.
Ekonomie se mi moc nezbořila a tak jsem se rychle postavil na nohy a ještě onen den jsem vybudoval lepší hradby i obranu.
Kkde nic tu nic, žádný útok už po dobu 24 hodin.
Mama mia ! Další útok se blíží, povolávám opět své věrné poddanné, aby opět bránili svou vesnici a moje obrany jsou ještě lepší jak předtím.
Ekonomika se mi bohužel zhroutila s útokem, bohužel mě útočník již dobyl, naštěstí mě nezabral, ale pouze zničil hradby a vojsko.
Nonazdar, vyrazili mě z kmene, co teď budu dělat ? „Inu dobrá," řekl jsem si „Musím okamžitě najít jinačí kmen, co mě ocení, co mě bude podporovat, když bude potřeba.
Yes ! Našel jsem ten kmen, co mě bude navěky podporovat v dobrém i v zlém, je to ten nejlepší kmen na Divokých Kmenech co jsem kdy viděl i zažil. Když na mě opět útočili, tak mě podpořilo hned 6 členů bez váhání.
 

DeletedUser31120

Guest
Příběh je to fakt hustý, pochvala :)
Akorát někde máš víc než 11 vět.
Nechci nic zpochybňovat.
Nevadí to Adrianko? :)
 

DeletedUser42718

Guest
No právě v tom, napsat to v 11 větách je to uskalí :-D V 11 odstavcích už to tak těžké není. :-D
 

DeletedUser

Guest
phiniXD,

jak už tady bylo zmíněno, tvůj soutěžní příspěvek nesplňuje podmínky.
Uprav si jej prosím, abys mohl být zařazen do soutěže. V opačném případě budeš vyřazen a byla by to škoda. :)
 

DeletedUser

Guest
Příspěvek vyřazen ze soutěže pro nedodržení podmínek - 11 vět.
Hráč byl upozorněn, ale příspěvek neupravil.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru