• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Povolený skript Příchozí útoky na hráče v kmenu

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Příchozí útoky na hráče v kmenu

Popis skriptu: Skript zobrazí počet příchozích útoků na jednotlivé hráče kmene a významně ulehčí identifikaci napadených hráčů.

Skript je ve vývoji tak pro jeho aktualnost sledujte tohle tema. Pripominky budou predany autorovi ;)

Prémiový účet vyžadován.

Jak skript nastavit a použít?
1. Následující skript vložte do rychlého náhledu
Kód:
javascript: if (window.location.href.indexOf('screen=ally&mode=members_troops') < 0) {
        //relocate
        window.location.assign(game_data.link_base_pure + "ally&mode=members_troops");
    }

var ids = []
$('[name=player_id]').children().slice(1).each(function() {
ids.push(this.value)
})

$("#contentContainer").append("<br><br><table id='member_attacks'class='vis'><tr><th style='min-width: 200px'>Jméno</th><th>Počet útoků</th></table>")
for (var i = 0; i < ids.length; i++) {
  getAttacks(i, ids[i])
}

function getAttacks(i, member_id){
  setTimeout(function(){
    var attacks = $.ajax({type: "GET", url: "/game.php?screen=ally&mode=members_troops&player_id=" + member_id, async: false}).responseText;
    var name = $.trim($(attacks).find('[name=player_id] option:selected').html())
    console.log(name);
    var last_col = $(attacks).find("#ally_content > div > div > table > tbody > tr:nth-child(1)").children().length
    var total_attacks = $(attacks).find("#ally_content > div > div > table > tbody > tr:nth-child(1) > th:nth-child("+ last_col +") > strong").html().replace("(","").replace(")","")
    $("#member_attacks").append("<tr ><td style='min-width: 200px'><a href='/game.php?screen=ally&mode=members_troops&player_id="+member_id+"'>" + name + "</a></td><td>" + total_attacks +"</td></tr>")
  }, 200 * i)
}

2. Kmen > clenove > klik na skript >
Screenshot_2021-02-08 Vesnice barbarů (527 616) - Divoké Kmeny - Casual 6.png

Screenshot_2021-02-18 Povolený skript - Příchozí útoky na hráče v kmenu.png


Potřebujete poradit?

Máte problémy se spuštěním skriptu? Potřebujete jinak poradit? Kontaktujte uživatele Dux2311 nebo přímo herní podporu přes ticket systém.
 
Naposledy upraveno:

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Smím se zeptat, jak přesně by to mělo fungovat? protože na s 72 ten script nedělá to co by měl.
Udělal jsem vše dle návodu a vůbec se mi nezobrazí hráči a příchozí útoky.
předem děkuji za zodpovězení
 

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
tak zkusil jsem to dle návodu, script jsem okopíroval správně a stále to nefunguje tak jak je to na tom videu.
Mohu se zeptat zda je ten script kompatibilní s aktuální verzí hry? protože tu tabulku mi ten script prostě neukazuje, práva na to mám, ale po kliknutí na script se nic neděje.

Znovu opět děkuji za odpověď a případnou úpravu skriptu.
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky 2021-02-13 v 19.51.14.png
    Snímek obrazovky 2021-02-13 v 19.51.14.png
    241,4 KB · Zobrazení: 27

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11

Albi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
ano mám když to poklikávám klasicky tak to vidím.
všichni hráči, až na jednoho, to mají nastavené.

To musí pro ten script mít nastavené všichni aby to fungovalo? Protože jinak fakt nevím v čem je chyba

A jaký máš prohlížeč? Umím si představit, že v tom může být problém :)

Edit: Tak prohlížeč asi problém nebude.
Problém je v tom, že jsi určitě Vůdce kmene a tudíž ti to nefunguje, protože Vůdce tu stránku vidí úplně jinak.
 
Naposledy upraveno:

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
A jaký máš prohlížeč? Umím si představit, že v tom může být problém :)

Edit: Tak prohlížeč asi problém nebude.
Problém je v tom, že jsi určitě Vůdce kmene a tudíž ti to nefunguje, protože Vůdce tu stránku vidí úplně jinak.
to je zajímavá myšlenka... otestuji to na jiným světě kde nemám práva a uvidím.
ale to je celkem problém, když by vůdce nemohl ten script používat a ostatní jo.:D

EDIT: Tak na jiným světě mi to normálně funguje, což je celkem škoda že právě vůdcům a zakladateli tento script vůbec neposlouží pro rychlejší přehled. :(
Neexistuje třeba ještě nějaký co dělá to samé ale byl by zase pro vůdce?
 
Naposledy upraveno:

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ano již funguje. takže by to teď mělo fungovat pro všechny nebo toto je verze pro vůdce?
 

papajik

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
22
Edit: Již aktualizováno
Podíval jsem se na ten skript pořádně a chyba se jmény tam není. První hráč se neukázal, protože skript chybně prochází polem od indexu 1 místo indexu 0. Chyba popsaná výše s undefined proměnnou byla způsobena pravděpodobně absencí vesnice.

Takže oprava skriptu tak, aby nevynechával prvního hráče v seznamu by mohla vypadat následovně:
Kód:
javascript: if (window.location.href.indexOf('screen=ally&mode=members_troops') < 0) {
        //relocate
        window.location.assign(game_data.link_base_pure + "ally&mode=members_troops");
    }

var ids = []
$('[name=player_id]').children().slice(1).each(function() {
ids.push(this.value)
})

$("#contentContainer").append("<br><br><table id='member_attacks'class='vis'><tr><th style='min-width: 200px'>Jméno</th><th>Počet útoků</th></table>")
for (var i = 0; i < ids.length; i++) {
  getAttacks(i, ids[i])
}

function getAttacks(i, member_id){
  setTimeout(function(){
    var attacks = $.ajax({type: "GET", url: "/game.php?screen=ally&mode=members_troops&player_id=" + member_id, async: false}).responseText;
    var name = $.trim($(attacks).find('[name=player_id] option:selected').html())
    var last_col = $(attacks).find("#ally_content > div > div > table > tbody > tr:nth-child(1)").children().length
    var total_attacks = $(attacks).find("#ally_content > div > div > table > tbody > tr:nth-child(1) > th:nth-child("+ last_col +") > strong").html().replace("(","").replace(")","")
    $("#member_attacks").append("<tr ><td style='min-width: 200px'><b>" + name + "</b></td><td>" + total_attacks +"</td></tr>")
  }, 200 * i)
}

Zároveň se chci zeptat na možnost úpravy seznamu hráčů. Přijde mi užitečné mít proklik na detail příchozích útoků na hráče místo scrollování v roletce a hledání jména daného hráče.

Kód:
$("#member_attacks").append("<tr ><td style='min-width: 200px'><b>" + name + "</b></td><td>" + total_attacks +"</td></tr>")
bych nahradil za:
Kód:
$("#member_attacks").append("<tr ><td style='min-width: 200px'><a href='/game.php?screen=ally&mode=members_troops&player_id="+member_id+"'>" + name + "</a></td><td>" + total_attacks +"</td></tr>")

Je možné přidat do skriptu i tuto změnu?
 
Naposledy upraveno:
Nahoru