• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Příspěvek do soutěže

  • Zakladatel vlákna DeletedUser34864
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34864

Guest
Ahoj, jak už jste si mohli všimnout v debatě u předchozího příspěvku, vkládám sem obrázek, jež jsem nakreslil a vložil na US servery. K tomu se chystám i zde. Podle všeho to není proti pravidlům, takže mě prosím nekamenujte.

afksfjksdjfk.jpg
 

DeletedUser33829

Guest
Neboj kamenovat Tě nikdo nebude, dnes je v módě kokosovat.:D
 

DeletedUser34582

Guest
Ahoj, jak už jste si mohli všimnout v debatě u předchozího příspěvku, vkládám sem obrázek, jež jsem nakreslil a vložil na US servery. K tomu se chystám i zde. Podle všeho to není proti pravidlům, takže mě prosím nekamenujte.

Zobrazit přílohu uživatele 2786
Nikdy som nepovedal, že je to proti pravidlám :) ale zober si, že postúpiš z 2 jazykových verzií a potom sa stretnu 2 rovnaké obrázky vo vyhodnotení :) ( teda ak chápem správne bude jedno vyhodnotenie na jednotlivých fórach a potom Tí čo postúpia budú mať ešte jedno vyhodnotenie nie ? )
 

DeletedUser36491

Guest
Drekte je to jeho věc a kdyžtak si pak bude muset vybrat, odkud postoupí, vůbec nemusí postoupit.

Také u nás musí udělat jednotlivé budovy, jinak s tímto jenom bohužel nepostoupí od nás.
 

DeletedUser34864

Guest
Tak to chapes spatne {sorry, nejde mi diakritika ani zavorky, neco jsem si tu podelal]..

V kazde jazykove verzi bude vybrany jeden vitez co dostane 2000PB a tricko. Pak bude vybrano dalsich 5 co dostanou po 1000 PB. Aby ses mohl stat absolutnim vitezem, musis nakreslit budovz ve vsech trech fazich a oddelene od pozadi. Takze s tim co jsem poslal ja muzu pri obrovskem stesti vyhrat maximalne 2000PB na obou serverech a 2 tricka. coz se ale stejne nestane :D
 

DeletedUser34582

Guest
Dobre no :) sorry za spam :) a prosím neber to tak, že som sa chcel zbaviť súťažiaceho :)
 

DeletedUser36491

Guest
Já píšu o postupu a umístění úplně nejvýše, takhle ti to na 2k PB a tričko stačí, to ano.
 

DeletedUser34864

Guest
Přesně tak. Do téhle soutěže jsem navíc nešel pro iPad, je to nereálné s mým výtvarným talentem :D
 

DeletedUser35385

Guest
Sakra už tu je prví vrrrr. A ja že ja to spravím prvý:cry
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru