• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přebal na knihu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Lamači, zas takový superzázrak to není (zatím); ono se to samozřejmě bude líbit, což ukazují i tvé reakce, ale musím říct, že moje očekávání při pohledu na počáteční obrázky bylo moc velké a teď aktuálně se moc nezdá, že by výsledek měl úroveň, jakou jsem myslel, že mít může - něco mi říká, že k žádnému "přemalování", korekci barev, barevnosti a tvarů a sjednocení víc "uměleckých tendencí", které se v díle vyskytují, nedojde. I tak ale dobrá práce a snaha se cení :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Krása umění spočívá v tom, že si v něm každý svobodně najde nebo vyjádří své interní pocity a své vnímání světa. Na umění žádné šablony neplatí, umělci nenadiktuješ, jaké barvy má použít, použije takové, jak to právě v okamžiku tvorby cítí. Těším se na Tvoje dílo, Tantaleno.
 

DeletedUser33829

Guest
Anie umí krásně malovat, to se musí nechat, nějaký talent na kreslení má.:)
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Já to říkala, že se tu ukážou lepší díla, Picasso opravdu nejsem no :D každopádně mé očekávání to předčilo, to nevyvracím :) čekala jsem to mnohem horší. :D
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Hotovo, 19. hod práce celkem :D ted už nechci videt pastelky pěkně dlouho :D
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Nesoutěžím :D ne sranda Anie opravdu překrásné dílo :eek:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru