• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přebal na knihu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/shedd.24638/#post-423388
snad se rozpomeneš :) ; říkám - byla to novela, ne návod, ostatní "knihy o DK" v této soutěži jsou dle přebalů většinou chápané jako "návody jak hrát DK / popisy hry"; tu novelu mám naštěstí vytištěnou (i když mi k ničemu není :D ), na rozdíl od jednoho jiného několikastránkového a více komediálně laděného příběhu, který může dneska mít leda nějaký speedař, který si to třeba před 3 lety na skypu stáhl a od té doby to nesmazal, neobnovoval PC do továrního nastavení ani ho neměnil za nový, což už dnes asi nezjistím, jestli to někdo má... proč s tím všechny otravovat :D

kdyby šlo reálně někomu o to vytvořit knihu o DK v tom smyslu "návodu na hraní" a něco málo k historii, za tučný honorář po obsahové stránce rád pomůžu - splácám, zkoriguji, sjednotím a třeba někdy i mírně rozvedu různé své ještě existující nebo smazané stránky na Wiki... ale proč by to někdo dělal, když potenciální zákazník má přístup téměř ke všem informacím přímo ve Wiki, která je/byla (i) díky mně na velmi vysoké úrovni a ani tu asi pořádně nikdo nečte; je dobře, že už tu hru sám nehraju, protože vidět, kam se to dopracovalo se znalostmi hráčů o hře, je smutné; jsem si kupříkladu jist, že skripteři stále vymlacují vojska Tantallerů offkami s 250 beranidly, "elitní basheři" na speedech s farm limitem nedělí katapulty při ničení SD, na světech hráči sice vědí, jak použít pomocníka rabování nebo farmskript, ale mají v každé vesnici víru 8 atd. Ale to už je asi věc do jiných diskuzí :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Shedde, pokud si přečteš poznámky členů DK Týmu, tak zjistíš, že naším cílem není tantalenu vyřadit ze soutěže, ale zajistit, aby si dílo upravil a bylo v souladu s pravidly soutěže. Rádi ho do soutěže zařadíme, však tantalena už v minulosti vyhrál nějaké soutěže, takže není problém, aby vyhrál i tuto soutěž. Jen by musel trochu naslouchat připomínkám od organizátorů soutěže...

Pokud dílo nebude upraveno během úterý, bude téma uzamčeno a soutěžní dílo ze soutěže vyřazeno. Více to řešit nebudeme.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Udělal jsem objektivní analýzu, zda dílo splňuje konkrétní požadavky soutěže. Splňuje všechny. Ty objektivně nemůžeš to, co jsem napsal, vyvrátit, tak tu píšeš jen samé obecné fráze, že "nesplňuje pravidla soutěže"; ale nejsi schopen reálně reagovat na to, co jsem napsal.

O tom, zda jsem vyhrál nějaké soutěže, bych si dovolil hodně polemizovat. Na žádnou, kterou bych vyhrál, si nevzpomínám - ano, nějaká 2. místa, možná 3., jsem měl, ale výhry... ani v době, kdy byli v DK týmu někteří lidé, co to byli objektivně ochotni a schopni hodnotit, díky tomu, že v něm samozřejmě nebyli pouze oni, mé vítězství v soutěžích nebylo možné, ač má díla byla často velmi kvalitní. Pamatuji na jednu soutěž, kde šlo o to vymyslet nejlepší návrh nového druhu speed kola. Zvrhlo se to v naprostou frašku, kdy se lidé předháněli v tom, jak vymyslet něco, co nejde nastavit, nebo něco, co je de facto již existující druh speedu, jenom proto, aby to u DK týmu vypadalo co nejlíbivěji a já mohl nevyhrát. (Což mimochodem nevyhovovalo zadání.) No nakonec já, co jsem nových druhů speedů na český server dodal tou dobou už kolem 15 a přece jenom doba největší kreativity kolem 15-18 let byla za mnou, jsem představil snad 6-8 nových. Soutěže se bylo možné účastnit se 2 "díly". Ve výsledku se tedy dílo všech podařilo a já skončil asi 2. nebo 3.; což bylo vlastně to jediné důležité, protože se nakonec nikdo ani nedozvěděl, když hodně lidí mělo 2 díla, který jejich návrh to vlastně získal. Pak když jsem si jednou řekl, že je možná čas nějaké nové speedy navrhnout normálně do plánů, samozřejmě jsem použil ty, které bude možnost a čas nastavit, tedy své. Toť k regulérnosti a mému vyhrávání :)
 

DeletedUser33829

Guest
https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/přebal-knihy.27101/

Zadání:

  • nakresli návrh na přebal knihy o hře Divoké kmeny - splňuje
  • použít můžeš jakoukoli výtvarnou techniku nebo grafický program - splňuje
  • součástí úpravy může být i vhodný volně dostupný obrázek stažený z internetu nebo z databáze InnoGames (Tribal Wars - Divoké kmeny a TW 2) - splňuje
  • je zakázáno použít obrázky s vodoznaky a obrázky z her jiných konkurenčních firem - splňuje
  • každý soutěžící si založí své vlastní (nové) téma s názvem Přebal na knihu a do něj vloží svůj soutěžní obrázek, který by neměl přesáhnout rozměr 800x1000 nebo 1000x800 px.- splňuje
Splňuje všechno, přesto jej chcete vyřadit.

Podrobněji viz https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/přebal-na-knihu.27106/page-2#post-443914

Vždycky bylo co si pamatuji, že soutěžící měli možnost své dílo upravovat vždy do konce termínu soutěže, takže mu dávat lhůtu do dneška...
 

DeletedUser43139

Guest
Tantaleno, tak to prostě předělej a máš pokoj :) snad se tu nebudete hašteřit :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nemusí to předělávat, stačí, aby na zadní stranu dopsal jako nakladatelství Divoké kmeny, nebo Innogames nebo Speed Blesk - vysvětlující dodatek není v zadání soutěže uveden, tedy musí být z obrázku přebalu jednoznačně patrná souvislost se hrou Divoké kmeny - a ta je patrná právě až po tom vysvětlení. Obrázek je v pořádku a je povedený.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ta soutěž má nějaká pravidla uvedená v zadání. Řekni mi objektivně, v čem nemám pravdu, když říkám, že jsou všechna splněna. Jsou-li splněna pravidla, což jsou, pak je soutěžní dílo platné. Logicky.

To, co mi tu podsouváš, je jakási jiná soutěž, kde je v zadání napsáno:
"Vytvořte přebal na reklamní knihu o DK a InnoGames. Primární součástí musí být obrázky ze hry DK s přípustnými drobnými úpravami. Zadní strana přebalu musí obsahovat buď koláž těchto obrázků, nebo pozitivně zaujatý popis historie hry."
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
V zadání je výslovně napsáno -
  • nakresli návrh na přebal knihy o hře Divoké kmeny

    Jak z titulu - Noční procitnutí - poznáš, že jde o hru Divoké kmeny? V zadání není nic o tom, že souvislost se hrou má být vysvětlena v dodatku. Souvislost musí být na první pohled patrná právě z toho přebalu - proto se soutěž jmenuje:
přebal.png
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vlož to vysvětlení na zadní stranu přebalu - pak to bude v souladu - nevím, jak jinak už Ti to polopatě vysvětlit, že souvislost musí být v tom obrázku.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
V zadání ale není nic o tom, že jakýkoli člověk na světě musí pochopit souvislost přímo s konkrétní hrou. Tady jde o to, že ty chceš reklamu na hru, tedy použít přímo obrázky ze hry, tedy v tom případě musí být v zadání napsáno něco jako jsem napsal já, tedy že "v díle musí být přímo obrázky ze hry, byť mohou být upravené, protože cílem je reklamní předmět". V zadání ale vidím pouze "mohou" a nic o reklamě jako primárním cíli. DK nejsou o středověku? Středověk není o rytířství? TK/šermíři/šlechtici/paladin nesouvisí s rytířstvím? Noční Blesk není speed na DK? "Vidět přímá souvislost na první pohled" nikdy nebude, dokud nebudou použity přímo obrázky ze hry, tedy reklama.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru