• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přejmenování útoků na čas

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hodil by se mi skript podobný tomu, co přejmenuje příchody na momentální čas a datum, jen by to přejmenoval na např. "228:35:06", čili na sloupeček "Příchod v". Hádám, že pro někoho znalého JS to bude otázka minuty. Tady je ten skript na přejmenování na současný čas:
[JS]javascript:function labelAttacks(){var arrInputs=document.getElementsByTagName('input');var txtAttack="Útok";var strDate=document.getElementById('serverDate').childNodes[0].nodeValue;strDate=strDate.substring(0,strDate.length-5);var strTime=document.getElementById('serverTime').childNodes[0].nodeValue;var j=0;for(i=0;i<arrInputs.length;i++){if(arrInputs.id.indexOf('editInput')!=-1&&arrInputs.value==txtAttack){j++; arrInputs.value='['+strDate+' '+strTime+']';arrInputs[i+1].click();}}alert("Nových:"+j);}labelAttacks();[/JS]
Ani na .cz, ani na .sk, ani na .net jsem to nenašel. Omlouvám se, pokud jsem slepejš.

Díky, Lamák. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru