• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přesun

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42827
  • Vytvořeno

DeletedUser42827

Guest
Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by ňákej ochotnej admin mě přesunul ke kámošovi on mě pozval ale spawn jsem měl od něj 140 políček teda jestli se tohle vůbec dá děkuji :)
 

DeletedUser42828

Guest
Mám stejný problém, chtěli jsme hrát s kámošem, kterého jsem pozval a nakonec je ode mě nějakých 95 polí, což teda vůbec není příjemné. Uvítali bychom kdybyste zavedli zase nějaké ty "pergameny" na přesunování ke svému kámošovi. Díky :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Administrátoři vás nemohou na požádání přesunout. Musíte použít položku "Přemístit", pokud jste ji získali a máte ji ve svém inventáři a nebo začít znovu na daném světě a zvolit nějaké bližší místo k vašim přátelům.
 

DeletedUser41399

Guest
Ja som sa príhlásil na 52. svet deň po otvorení a v inventári som nemal predmet na premiestnenie.
 

DeletedUser36340

Guest
položku přemístnit nedostanou všichni hráči a může se v inventáři objevit i později.
 

DeletedUser

Guest
A ještě doplňující informace - doba, po kterou je možné položku Přemístit použít je závislá na rychlosti světa, takže na s 52 je to jen 24 hodiny, pak z inventáře zmizí.
 
Nahoru