• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přesunutí na Casual

DeletedUser44004

Guest
Chtěl jsme se zeptat, jak funguje přesunutí vesnice na Casual. Znamená to , že hraji na světě třeba 60, mám tam 4 vesnice, 1. vesnice 10 000 bodů, a další tři vesnice třeba 1000 bodů, takže na světě 60 mám 13 000 bodů a když jednu vesnici přesunu, přesune mi to tu největší s 10 000 body? To znamená že zmizí a už jí na světě 60 mít nebudu ? Tedy budu mít nakonec 3 000 bodů ? Nebo se jen "okopíruje" na casual ? Budu tedy na casualu mít 10000 bodů, ale na světě 60 stále 13 000 bodů a 4 vesnice ?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
U přesunu na Casual máš napsáno:

Přesunutí na Casual
Máš-li pocit, že současný svět je příliš obtížný nebo vyžaduje příliš mnoho pozornosti, můžeš přenést jednu ze svých vesnic na Casual svět. Casual světy jsou pomalejší a uvolněnější.

Přesun na Casual je v současné době otevřen pro: Casual 4

  • Na současný Casual se můžeš přesunout pouze jednou, ale můžeš tak učinit z kteréhokoliv normálního světa.
  • Pouze jedna vesnice může být přesunuta (ta s největším počtem bodů).
  • Tvůj účet a tvé vesnice na tomto světě zůstanou neporušené.
  • Přesunutí je možné pouze tehdy, hraješ-li déle, než 14 dní.
  • Tvé jednotky nebudou přesunuty.
  • Zlaté mince nebudou přesunuty.
  • Můžeš si převést své aktivní prémiové služby na svět Casual. Měj však na paměti, že pokud tak učiníš, budou v tomto světě odebrány.
  • Můžeš si převést obsah svého inventáře na svět Casual. Může se však stát, že některé položky nebude možné přesunout. O tom tě však budeme informovat v oznámení, kde bude uvedeno, které položky nebylo možné přesunout.
 

DeletedUser44071

Guest
Zdravím... Me to píše, že momentálně přesun na Casual není možný (svet 58)... Mohu se zeptat na důvod/co s tím?

S pozdravem H U S I T A
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Ahoj, splnil jsi všechny podmínky? Nemáš už na casualu účet? Pokud si myslíš, že máš vše splněno, napiš ticket…
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Na Casual svět se můžeš přesunout pouze jednou a to ty jsi již udělal v minulosti, neboť vidím, že jsi již na Casualu 4 účet měl, který byl před pár dny smazán.
 

DeletedUser44071

Guest
Ahá... Už chapu

Takže teď mám prakticky smůlu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, teď už se jedině nechat dobýt.
 
Nahoru