• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přesunutí

SmakyCZ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Zhruba od kdy bude možné přesunutí? Zatím mám v nabídce přesunu pouze Casual 7.Díky za odpověď.

Btw. máte špatné datum spuštění světa '' 28. 10. 2020 v 11:30 ''
 
Svět už odstartoval! Start Casual světů nemá automatický systém, jako běžné světy, takže není nikdy spuštěn na minutu přesně.
 
Já už mám možnost přesunutí na 8 a když jsem to udělala, napsalo mi to, že přesun není možný, v kolik teda bude casuá spuštěn ?
 
Přesunutí již je možné, hráči se tam již přesouvají a počet hráčů roste. Bude tedy chyba zřejmě někde u tebe. Splňuješ opravdu podmínky pro přesunutí?
 
O inventář jsem přišel stejně jako nefritka. Také mi byly smazány prémiové funkce a na svět se přihlásit nemohu,
 
Taky mi to nejde, hlavně že se oháníte, ať lidi pošlou ticket. :D
 
Zpět
Nahoru