• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přihlášení - Světy

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 4063561
  • Vytvořeno

Deleted User - 4063561

Guest
Při otevření aplikace Divoké kmeny v telefonu, naběhne stránka pro přihlášení a poté se zobrazí seznam světů, které hrajete, nebo jste hráli.

Zajímalo by mě, jak se dají smazat světy, které jste navštívili a hráli, ale svůj účet v tomto světě jste vymazali.

Chtěla bych mít v seznamu použité světy, které hraji, nikoliv ty světy, ve kterých jsem svůj účet vymazala.

Připojuji přílohu - obrázek se seznamem světů pro můj účet. Ty zvýrazněné světy jsou ty, ve kterých jsem svůj účet vymazala a nechci je mít po přihlášení v seznamu. Lze je nějak vymazat/odstranit?
Screenshot_20200124-201859.pngPicsArt_01-24-08.23.16.png
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Ahoj, v aktivních světech se zobrazují všechny světy na kterých máš aktuálně účet (vesnici). Jakmile tam mít účet nebudeš, svět se bude zobrazovat mezi světy pro registraci.
 

No More Dreams

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Inak povedané, riešením tvojho problému je zrušenie účtu na svetoch s67 a s69 (po požiadaní o zrušenie budeš musieť ale čakať cca 5 dní)

Prikladám obrázky ako na to

s1.jpgs2.jpgs3.jpg
 

Deleted User - 4063561

Guest
Děkuji. Brouzdal jsem v nastavením účtu na zmíněných světech a sama jsem řešení objevila, s pomocí nápověd, příspěvků atp. Čtení to bylo zdlouhavé..


Avšak, pořád mi nemuseli ty světy.. Až po nějakém čase, to jsi mi ty teď osvětlil.
Takže po odstranění účtu z různých světů, je tu časová prodleva, než ukončené světy zmizí z přihlašovací stránky.

Díky za tip
 
Nahoru