• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

P. B. - uplynutí storno lhůty

jirkaakrij

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Dobrý den, prosím o vysvětlení proč nemohu převést PB jinému hráči.
Jedná se o PB vyměněné za surky na Tržnici.
Hraju už od 1. světa, ale nikdy jsem je nepřeváděl a vzhledem k tomu že mi bude 72 prosím o polopatickou odpověď.
Dík za odpověď a za Váš čas.
j

Bez názvux.jpg
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Body získané zdarma nebo v akci jsou určeny jen pro účet, kde byly získány. Body z tržiste do toho zapadají také.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Logicky storno lhůta nikdy neuplyne, protože hráči by to zneužívali k předprodeji surovin za reálné peníze apod.
Hra slouží k hraní nikoliv k budování byznysu.

Prémiové body lze vydělávat ve hře prodejem surovin a nebylo by to úplně normální, aby hráči hráli hru za účelem prodeje prémiových bodů, nikoliv za účelem hraní.
 

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
Klikni na ten text "Co jsou obchodovatelné body?", měla by ti vyskočit tabulka s datem od kdy jsou pb převoditelné, tedy zrušení storno lhůty. Ale jak zde bylo napsáno, pb vydělané na trhu převést nejdou - nekoupil jsi někdy nedávno pb za peníze? Tam je prý občas nějaká doba od kdy jdou převádět a vzhledem k tomu, že nepřevoditelné pb (např z trhu) mají při utrácení přednost, možná ti zbyly nějaké koupené..

Ale doufám že to neznamená že chceš přestat pinkat klávesy jako doteď :)
 

jirkaakrij

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ahoj.
Ne, pokud mě moje paměť neklame nikdy jsem nekupoval za peníze.
A neměl jsem v úmyslu to přeprodávat, jen jsem chtěl podpořit druhého hráče.
Přestat nehodlám. :)
 
Nahoru