• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Paladinův vánoční sen

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
201
PALADINŮV VÁNOČNÍ SEN
Psalo se 27.11.2022, kdy začala první adventní neděle, a taky v té době začala ve vesnici velká panika, protože paladin měl rozjednanou válku s několika nepřátelskými vesnicemi.
Proto si paladin jakožto šéf, velitel a hlavně organizátor války sedl ke stolu do své sochy, a začal vyhlašovat vánoční mír všem vesnicím, kterým hrozila válka.
Ve svém dopise zmínil, že se snaží vyjednat mír, a že by bylo správné zakopat válečné sekery, že ve mnoha vesnicích musí začít přípravy na vánoční svátky, a hlavně se musí všechny vesnice snažit nějaký ten vánoční stromeček sehnat. To by byl první den paladinova úspěchu vyjednat vánoční mír.

***
Začal druhý den, paladin se krásně do růžova vyspal, a měl dost plné energie shánět Vánoční stromeček.
Rozdal obyvatelstvu menší rozkazy, aby zde bylo ve vesnici krásně uklízeno, protože doveze ten nejkrásnější vánoční stromeček široko daleko.
Osedlal si koně a vyrazil na cestu, do jehličnatého lesa, kde si mohl vybrat ten nekrásnější vánoční stromeček.
Ten nejkrásnější stromeček, měl už vybraný, proto si vzal svoji pilku, a začal řezat, jenže byl tu problém, ze své rodné vesnice vyrazil strašně pozdě, a když byl ten zimní čas, tak se začalo stmívat hodně brzy, řekl si, že to není možné, že se stmívá, tak brzy, ale stmívání to nebylo, blížila se strašná sněhová bouře, číro náhodou jela kolem jehličnatého lesa jeho armáda, byla to špehovací garda, tak je paladin poprosil o pomoc v řezání vánočního stromků.
A taky se tak povedlo, stromeček byl pořezaný, krásně očištěný a naložený.
Paladin prohlásil ke špehovací gardě, děkuji vám moc můj lidu, splnili jste mi můj první vánoční sen, co já bych si bez vás počal.
Po prohlášení se vydal do své vesnice s vánočním stromečkem, po několika hodinách konečně dorazil do své rodné vesnice, a prohlásil, dovezl jsem vám ten nejhezčí stromeček široko daleko, ale jelikož se blíží sněhová bouře a začíná se stmívat, tak stromeček ozdobíme zítra. A popřál všem krásnou dobrou noc.

***
Začal třetí den, paladin se probudil, a vyšel ven, všude bílo, bylo krásně nasněženo.
Říkal si, kam ten stromeček usadí, aby vykouzlil mír, úsměv a klid ve vesnici.
Jelikož jeho obytná socha, byla pojízdná, tak se rozhodl, že Vánoční stromeček dá místo svého obydlí, stromeček tak bude veprostřed vesnice, a taky se tak stalo.
Celá vesnice začala stromeček krásně zdobit, na stromeček se dalo všechno, co se vesnici našlo, ať to byli baňky, veškeré vánoční řetězy, když měli hotovo, tak vyhlásili vánoční svátky za úspěšně zahájené. Paladin projevil vděk hlavně špehovací gardě, protože bez jejich pomoci, by žádný vánoční stromeček nebyl.

U stromečku si dali, krásně voňavý svařáček, který vznášel vůni po celé vesnici.
A takhle si obyvatelstvo užívalo vánoční svátky plné radosti, lásky a míru.
 
Nahoru