• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Paladin Aladin a ozdobený stromek

Banu Bakr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
V pořádku. Dosud žijeme v demokracii, tak názory svobodně vyjadřovat můžeme. Ale mám za to, že o Muhammadovi a Alláhovi jsem nenapsal jediné slovo. Každopádně je dobře, že jsi vyjádřil svou nelibost. Proti gustu žádný dišputát. Když už jsme u toho, nemám rád Krušovice, jsou hnusné a nepatří do Česka, měl by být čepován pouze Plzeňský Prazdroj.
 

Banu Bakr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Cením iniciativu. Na Wikipedii však lze dohledat i to, že islám v Arábii nebyl odjakživa, stejně tak jako že je mezi Araby i nezanedbatelné množství křesťanů (např. v Egyptě 10% obyvatel). Takže xenofobní názory vám neberu, ale v rámci mé povídky jsou irelevantní...
Mé herní jméno s tou oblastí souvisí, protože se jedná právě o (divoký) kmen, což znamená, že je to jedna s přezdívek nejvíce souvisejících s názvem této hry.
Přeji hezký 2. svátek vánoční!
 

Belzebub

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Hlavně, že si umíš všechno obhájit.
Přiznej barvu! :D
 

Banu Bakr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Člověk se snaží být originální a dostane takovej roast :D Co mám přiznávat? :D Slibuju teda, že můj příští příběh se nebude týkat ničeho za hranicemi ČR.
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
67
Já se s těch lidí zblázním :DDD
Však nikde nebylo psaný, že příběh musí být historicky přesný :D A přece nemusí být hned všechno kýč jak blázen. Já chápu, že DK komunita stárne a tak ocení kde jakou sentimentální věc, ale já u tohoto cením, že to není klasicky, jak jsou všichni u stromečku šťastní variace milionkrát jinak, ale přesto stejně :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale ta diskuse je jaksi o jinotajném poslání příběhu. Sympatie k takovému náboženství do hry nepatří.
 
Nahoru