• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

paladin na podpoře

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
hojky...

pošlu paladina na podporu, proběhne útok na podporu, majitel oznámení vidí vše, vidí že jeho např. 3 paladinové dostali např. 10000 exp každý...
já jako ten, u něhož se útok neodehrál vidím pouze moje ztráty v podpoře... mohl bych viděl jak se naexpil můj paladin?

Předmět
yellow.png
Tvoje podpora z ... v ... byla přepadena.

Odesláno ...
Podporovaná vesnice: ... - ...

Původ jednotek: ...

Počet: 8496 0 0 0 0 0 0 1654 0 0 1 0
Ztráty: 575 0 0 0 0 0 0 113 0 0 0 0

Paladin: Paul : +10000 bodů
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Prosím dodej nám jako vzor dvě oznámení (jedno ze strany majitele podporovaného účtu, druhé ze strany podporujícího). Porovnáme to a uvidíme, co se s tím bude dát dělat. Díky.
 

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
heh chvíli trvalo, něž jsem na foru našel nějaké příklady, přiznávám že nejsou ze stejné události, ale pro ilustraci stačí...

v obraně ve spodu je uvedený paladin, pokud bude v obraně více obráncových paladinů, budou tam uvedeni všichni,
podporovatelští paladinové tam nebudou, nicméně všichni paladinové by měli dostat stejné množství XP (obráncovi i podporující, a předpokládám že dostávají)...

A podporující paladinové nikde uvedeni nejsou, ani na hlášení o podpoře a škemrat o hlášení od obránce...
 

Přílohy

  • obrana.png
    obrana.png
    78 KB · Zobrazení: 10
  • podpora.png
    podpora.png
    23,4 KB · Zobrazení: 10

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Bohužel z toho nic nevyčtu, když jsi zakryl všechna jména. Potřeboval jsem se na to pak podívat přímo ve hře.
 
Nahoru