• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

paladin

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
já vím, že na úpravy her, zejména jednotek je tu trochu alergie, nicméně to zkusím... nenabízím nic co by radikálně měnilo tvar DK, žádné extra sedláky, žádného paladina - ramba a podobně

A sice vytvořit ještě jeden předmět pro paldu, přímo jeho předmět... ten předmět by paladin nalezl až by ovládl všechny ostatní, tzn. že by s ním nešly dělat kouzla hned ze začátku, ale až na pokročilém světě a mezi pokročilými hráči...

Předmět by ovládal paladinovo domácí vojsko a umožnil by mu by se jeho domácí vojsko přidalo k místnímu vojsku a jako dvojnásobná armáda vyrazili na pochod k nepříteli...

v pokročilé době je už svět rozdělen na několik, zpravidla dva, tábory, na vnitrozemí táboru tolik nezáleží, bráněny jsou zejména hranice a to několika sedláky obrany, možno i kvalitní obrany... paladinové slouží ponejvíc jako doprovod katům na podporu, protože žádný předmět nenabízí signifikantní výhodu v boji proti několika sedlákům obrany, možná palcát (pro berany), ale nevím jestli je to taková výhoda proti podpoře katama...

Takže mějme vlastní vesnice A1, A2 a nepřátelskou vesnici B...
ve vesnici A1 už mám natrénovanou fulku, postavím tam sochu a natrénuji paldu (na normálním světě to trvá 6h) pak si paldu i s fulkou pošlu do vesnice A2 (ta fulka tam už může být, nicméně pokud posílám podporu, tak jde rychlostí paladina, takže je to celkem jedno) to nějakou dobu potrvá, pokud chi obětovat fulku z vnitrozemí, tak docela dost, půlden, nebo den, pokud ze sousední vesnice, tak 10 minut...

nyní nasadím předmět a paladin má volné ruce (není vázaný jako podporující voják, ale jako domácí voják), a navíc má k sobě armádu ze své domovské vesnice... amůže vyrazit na zteč... vyzkoušejte v simulátoru...

paladina mám jen jednoho, takže pokud padne, tak obnoven bude až za 6 hodin (mohu ho obnovit v jiné vesce, kde už mám útok (řekněme A3), takže tím neohrozím celistvost DK, bude to opět jen zpestření, které může potěšit ...
 
Nahoru