• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Paladinovy předměty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
kdyz bude svet bez predmetu nemusim se bat ze nekde narazim na Aletheianine výstražné ohne :D to vzdy zaboli
 

DeletedUser34582

Guest
3. predmet: přivolání zeleného deště (veškeré jednotky budou v zeleném dešti postiženy 20% - budou mít pomalejší přesun

...pokud neprojde přivolání, tak nechť INNO zakomponuje počasí jako takové :D
:D :D
paladina v prvom rade treba od zakladov prepracovat, v inych hrach je paladin spraveny dobre, zaujimavo. da sa na burzach obchodovat s predmetmy pre hera, paladin tam ma rozne vlastnosti, schopnosti atd...

nechcem, aby sme sa opicili po inych hrach, ale aby si tvorcovia vzali z toho to dolezite, ze je tam este dost velka diera, co sa tam zlepsovat a vymysliet da...
Netrep :p nechceš na paladina levely ? :D a pridávanie sily atd. ? :D
ano, pravda - treba natrit ho na zeleno ;) (greenos paladinos)
:D:D:D:D
natřít na zeleno a každý by měl svého vlastního zelenýho mužíka :D
To by mohol byť predmet :D špeciálne zelené,svietiace brnenie :D schopnosť : zafarbí celého paladina na zeleno a zvýši deff všetkých prítomných deff jednotiek o 20% :D :D
 

DeletedUser

Guest
to by fungovalo jinak .. na každý účet by byl dosazen stoupovič a zavládla by diktatura ve všech vesnicích
 

DeletedUser

Guest
ta zavladne i bez toho :D

dodatek 22:47:

jinak kdyz tady resime toho paladina - tak i kdyz nema predmety tak ma jednu bonusovou vyhodu, ktera dela z paladina uzitecnou polozku


kdo na ni prijde ten bude muj kamarad a mozna mu prozradim kdo jsem (mimo toho mu prozradim, ze jsem chytrej ;))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Normalne by každý odpovedal, že to je to, že má vzšiu silu nesie viac suriek atd. Ale ako tu už bolo písané to je nepodstatné :D základná vec je, že ho môžeme remenovať napr. Na ENEMY U.F.O. :D a ďalší bonus je to, že má vlastnú sochu do ktorej sa na nic zatvára a nemusí sa ako ostatný pchať do takej malej kasárne :Da naviac má v tej soche aj plazmu :D
 

DeletedUser23979

Guest
Bavíme se pořád o tom jestli by měl míl paladin na svetě 26 předměty.

Mě se tak trochu více zdá, že ne.
 

DeletedUser23979

Guest
Určitě nebude ! Jsem to nepatří. O zeleném paladinovi a jiných věci, než se zde řeší do kavárny.
 

DeletedUser

Guest
...ehmmm.. ...k veci podstatne...

Zadne predmety . ale paladina nechat:hi

i tak je uzitecny
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru