• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Pangasius-Jak jsem naštval soupeře

Líbi? :D

  • Ano

    Hlasy: 1 33,3%
  • ne

    Hlasy: 2 66,7%

  • Celkový počet hlasujících
    3

pangasius

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Zdravím :)
No čim jsem naštval soupeře? Já nevím už jsou to roky co jsem hrál naposled na S17 ale vrátil jsem se a začal jsem zase na S48 :) jelikož jsem věděl že pokud se chci uchytit musel jsem jednat rychle.Sledoval jsem hráče kolem mně.Čekal a čekal jsem každou minutu než skonči hráči začátečnická obrana :D .Jakmile skončila okamžitě minutu po tom jsem si šel pro suroviny :) mnoho nespočetně mnoho hráčů takhle rychle jsem odradil od hraní :) ale musím říct mam tady i takový případ hráče který se jako jediný nevzdal :D už přes 30 dnu se stálé vrací na DK s naději že si může v klidu zahrát ale bohužel jakmile přesáhne 300 bodu okamžitě k němu putuji katapulty :D . Mnozí již skončili na okraji mapy jen díky katapultům . Je to taková sranda no i celkem sprosté,ale hold to tak musí byt :) Přiložím ještě jeden příklad : jeden hráč si budoval svoji vesnici postavil pánsky dvůr doly atd a dobil vesnici bývalého hráče kterého jsem poslal na okraj mapy a v zápětí jsem za pomoci spoluhráče dobil jeho hlavní vesnici :D Samozřejmě hráč který dobil vesnici bývalého hráče kterého jsem poslal na okraj mapy v tu chvíli přestal hrát :D .Jen tak něco málo :)
 
Nahoru