• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Panský dvůr - dotaz

  • Zakladatel vlákna náhradní dcera
  • Vytvořeno

DeletedUser33784

Guest
Zdravím,

sháním informace do Wiki ohledně surovinového systému na Světě 10.

1, V každé vesnici mohou být pouze 3 šlechtici. Počet šlechticů se odvíjí od stupně PD (= 1. stupeň - 1 šlechtic, 2. stupeň - 2. šlechtic, ..)?

2, Na každého dalšího šlechtice potřebuji 1 balíček (= cena je 15k dřeva, 25k hlíny, 10k železa) - z čeho vyplývá, že na 10. šlechtice v pořadí potřebuji 10 balíčků o celkové hodnotě (= cena 150k dřeva, 250k hlíny, 100k železa)?

3, Suroviny na balíčky se ukládají přímo do panského dvora - chápu dobře, že se ve všech vesnicích s pánským dvorem ukazuje určité množství surovin přímo ve skladu, a taktéž celkové množství surovin všech vesnic, kde je postaven PD, přímo v PD?

Př.:
1. vesnice - 1000/1000/1000 (PD)
2. vesnice - 30000/30000/30000 (PD)
3. vesnice - 15000/15000/15000 (BEZ PD)
---
Suroviny v PD (suroviny ze všech vesnic, kde je PD postaven) = 31000/31000/31000 - kliknutím postavím 1 balíček. ?

4, Při úmrtí 2. šlechtice zaplatím za dalšího šlechtice pouze 2 balíčky, tj. pokud mi šlechtic umře, další šlechtic stojí přesně tolik, kolik stál poslední. = Cena se nenavyšuje.

5, Kolik stojí přímo jednotlivé stupně Panského dvora?

6, Kolik stojí přímo rekrut 1 šlechtice? (Pokud se teda nerekrutuje zdarma, pokud máte dostatečný počet balíčků.)

***

Balíček chápu jako minci, čili pokud postavím 1 balíček, zrekrutuju 1 šlechtice, musím pro 2. šlechtice postavit 1 balíček, nebo rovnou 2? - Tj. balíčky zůstávají pro další šlechtice a každý další šlechtic stojí o 1 balíček víc, přičemž předchozí balíčky zrekrutováním šlechtice nezmizí?

- To se mi zdá jako blbost. :pardon

***
Prosil bych o ucelení tohoto tématu, pomůžete i ostatním. Svět 10 jsem nehrál, čili opravdu nic o tomto surovinovém systému nevím.

Děkuji, Hyugy
 
Nahoru