• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Panský dvůr - dotaz

  • Zakladatel vlákna náhradní dcera
  • Vytvořeno

DeletedUser16762

Guest
Ještě jsem to teda nezkoušel, mám teprve 2 šlechty, ale není to třeba tak, že na jednoho šlechtice potřebuješ právě jeden Panský dvůr, na dva šlechtice dva Panské, na tři šlechtice 3 panské a tak dál??? Protože vím, že se ti i Panské dvory, i uskladněné suroviny v nich sčítají ze všech vesnic...
Takže podle mého by to mohlo být, že když máš ve 3 vesnicích Panský na lvl 3, můžeš rekrutovat 7 šlechticů libovolně kde..
Ale netuším jistě, uvidíme za pár dní..
 

DeletedUser

Guest
Ještě jsem to teda nezkoušel, mám teprve 2 šlechty, ale není to třeba tak, že na jednoho šlechtice potřebuješ právě jeden Panský dvůr, na dva šlechtice dva Panské, na tři šlechtice 3 panské a tak dál??? Protože vím, že se ti i Panské dvory, i uskladněné suroviny v nich sčítají ze všech vesnic...
Takže podle mého by to mohlo být, že když máš ve 3 vesnicích Panský na lvl 3, můžeš rekrutovat 7 šlechticů libovolně kde..
Ale netuším jistě, uvidíme za pár dní..

Ne,

1. level, 1balíček, jeden šlechtice,
2. level, 2 balíčky, další šlechtic v pořadí druhý
3. level, 3 balíčky, další šlechtic, v pořadí třetí a poslední co lze vyrobit ve vesnici.
 

DeletedUser

Guest
to jistě ano ale když máme panský dvůr na stupni 1 tak můžeme postavit jednoho šlechtice a ten stojí 28.000 dřeva,30.000 hlíny,a 25.000 železa
Což když už chceme druhého šlechtice tak musíme postavit panský dvůr na stupeň 2 a pak nám už šlechtic stojí 56.000 dřeva,60.000 hlíny,a 50.000železa což je dost velký rozdíl je to násobek dvou a když chceme třetího šlechtice tak si musíme postavit panský dvůr na stupeň tři a náklady na šlechtice jsou už 84.000 dřeva,90.000 hlíny a 75.000 železa a pak když už chceme dalšího šlechtice tak musíme mít zabrané další vesnice protože ve vesnici můžeme mít maximálně 3 šlechtice a když máme další vesnice tak postupujeme úplně stejným postupem :D
 

DeletedUser12851

Guest
Já ted mám 3 vesnice. Stavim třetího šlechtice, v první vesnici. Panskej dvur už mám i ve druhý. Až budu chtít stavět v pořadí čtvrtýho, tak budu muset v tý druhý vesnici a bude stát 112.000 120.000 100.000 ? A takle každej další o tolik víc ? Až budu mít třeba 100 vesnic, tak bude teda stát šlechtic třeba něklik milionu surovin ? :confused::mad::)
 

DeletedUser17482

Guest
Ano, narustani ceny slechtice je obdoba minci.
Slechtic na svete, kde se razi mince pri 100 vesnicich stal taky mnoho, akorat jeho cena byla schovana do vyrazeni hodne (nechci to pocitat :)) minci.

Otakza je, jestli kdyz slechtic umre, bude opet stat ten milion surovin..
 

DeletedUser

Guest
neviem síce odpoveď ale teoreticky šlachtic nemôže stáť niekoľko miliónov keďže sklady majú max. kapacitu 400 000
 

DeletedUser12851

Guest
neviem síce odpoveď ale teoreticky šlachtic nemôže stáť niekoľko miliónov keďže sklady majú max. kapacitu 400 000
suroviny se uskladnujou v panskym dvoře;)

Ano, narustani ceny slechtice je obdoba minci.
Slechtic na svete, kde se razi mince pri 100 vesnicich stal taky mnoho, akorat jeho cena byla schovana do vyrazeni hodne (nechci to pocitat :)) minci.

Otakza je, jestli kdyz slechtic umre, bude opet stat ten milion surovin..
To je pravda... dík...:)
ještě to co když chcípne...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No tak to mi je novinka, o tomto som naozaj nevedel:confused:
 

DeletedUser

Guest
Není pravda, v té další vesnici je to zase od začátku. Právě, že systém je oproti mincím plně odlišný.
 

DeletedUser12851

Guest
Není pravda, v té další vesnici je to zase od začátku. Právě, že systém je oproti mincím plně odlišný.
Tak to by bylo hoodně lepší. Ale mám napsáno v panskym dvoře :

Náklady u příštího Šlechtice: 4 x
res.png
holz.png
112.000
lehm.png
120.000
eisen.png
100.000

a právě jsem postavil panskej dvur v druhý vesnici a chtěl jsem už třetího šlechtice dát tam, protože jsem myslel že to bude za těch 28000 30000 25000 a bylo to stejný jako kdebych to dal v tý první. Třeba až nebudu mít třetího tak to tam bude jinak, ale nevim..
 
Nahoru