Panský dvůr - dotaz

Téma v sekci 'Svět 23' založené uživatelem náhradní dcera, 14. lis 2008.

Sdílet tuto stránku

1. toliary

toliary Guest

Aha tak moje chyba, je to tak, musíte průběžně ukládat ty balíčky. To bude tím, že s ne-mincovními světy neemám velké zkušenosti.

2. bozkoff

bozkoff Nový uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    9. led 2009
    Obdržená poděkování:
    0
    Teoreticky dotaz:
    hrac ma ve sve vesnici pansky dvur na level 3, vyrobil 3 slechtice a kazdy z techto slechticu uz zabral dalsi ves, cili v teto vsi dalsi slechtu nepostavi.... Jiny hrac tuto ves zabere, bude moci v teto vsi stavet slechtu??

3. Ashron

Ashron Guest

Určitě, jen bude muset znovu uskladnit suroviny. Je to jako bys postavil PD na 3 stupneň, ale neuskladňoval balíčky a nedělal šlechtu...

4. tím pádem teda je toto mnohem dražší než mince nebo ne?

5. froggy

froggy Nový uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    6. bře 2008
    Obdržená poděkování:
    0
    Nové budovy

ahoj nevíte kdy a na jakem svete budou ty nove budovy jak je to na zacatku druhy obrazek predem dekuji

6. vojto1445

vojto1445 Guest

SK server4

7. klines

klines Uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    5. říj 2008
    Obdržená poděkování:
    0
    nn

Dle mě je to blbost žer jen tři šlechtici hrál jsem na S9 kde tim taky vyhrožovaly že můžou bejt jen tři a nakonec se v pohodě daly udělat 4 a tím i vlak a bylo to o tom kdo si to dřív uvědomí

8. A jak se dají udělat 4 šlechtici? A s tím balíčkem to je jak? Jako že si uděláš balíček a potom můžeš postavět šlechtu? a co když šlechta umře? Musí se dělat znovu i balíček a nebo jenom šlechta?

9. Jinax

Jinax Uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    25. zář 2008
    Obdržená poděkování:
    7
    podle mě to bude jen slechta. kdyz prece mate misto tak stavite slechtu ne?

10. jimida

jimida Guest

šlechtic

Jsem malinko zmatená s tím ukládáním surovin na panském dvoře.Na prvního šlechtice je potřeba ty suroviny 1 krát.Toho mám.Na druhého je potřeba suroviny 2 krát.To také mám,ale přesto mi nejde udělat šlechtic?Musím mít nutmě panský dvůr na větším stupni než jedna?