• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Panský dvůr - dotaz

  • Zakladatel vlákna náhradní dcera
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Jsem malinko zmatená s tím ukládáním surovin na panském dvoře.Na prvního šlechtice je potřeba ty suroviny 1 krát.Toho mám.Na druhého je potřeba suroviny 2 krát.To také mám,ale přesto mi nejde udělat šlechtic?Musím mít nutmě panský dvůr na větším stupni než jedna?

Ano musí být na stupni dva. Pro třetího suroviny třikrát a PD úroveeň tři. Pro čtvrtého 4x suroviny a nový panský dvůr na minimálně úrovni 1.
 

DeletedUser

Guest
chápu musíme ukládat balíčky a zároveň zvedat stupně PD

ale když umře šlechtic budeme potřebovat 1 balíček nebo zase budeme muset uložit tolik balíčků jako bysme žádného šlechtice neměli

Př: pro 3.šlechtice potřebuju 3.stupeň PD + 3*balíček
tenhle šlechtic umře

budu potřebovat znovu 3*balíček nebo jak to je??
 

DeletedUser

Guest
Já jsem z toho magor. Mám 3 vesnice. V první teď budu stavět level 3. V druhé ještě nic,ale teď jsem zabral třetí a tam mám level 1,ale chce už to po mě balíček na level 3. To znamená,že když zaberu vesnici,ktrá už měla 2 šlechtice,tak já tam postavím jen jednoho ?
 

DeletedUser

Guest
To znamená,že když zaberu vesnici,ktrá už měla 2 šlechtice,tak já tam postavím jen jednoho ?

Ne, ty tam můžeš postavit znovu 3 šlechtice, ty 3 balíčky to po tobě chce protože už budeš mít třetího šlechtice a takhle se to bude pořád zvedat, takže na padesátého šlechtice budeš potřebovat 50 balíčků. Jde jen o to že v každé vesnici můžeš mít jen 3 šlechty, víc ne...
 

DeletedUser

Guest
Ne, ty tam můžeš postavit znovu 3 šlechtice, ty 3 balíčky to po tobě chce protože už budeš mít třetího šlechtice a takhle se to bude pořád zvedat, takže na padesátého šlechtice budeš potřebovat 50 balíčků. Jde jen o to že v každé vesnici můžeš mít jen 3 šlechty, víc ne...

to neni pravda... zalezi na poctu panskych dvoru ve vsech vsech. pokud stratis slechtice muzes ho udelat za 1 balicek pouze v te vysi kde ti umrel..
v jinych za plnou "palbu".
 

DeletedUser6848

Guest
Stálé uskladňování

a co když mám už postavené 3 šlechtice, a uskladněné 4 balíčky jakoby na 4 šlechtice, dá se to využít z jiné vesnice ? Nebo jdou balíčky "vysypat".
 

DeletedUser

Guest
Balíčky se naskladňují "centrálně". Je jedno kde se naskladní a kde je využiješ. Vyskladnit nejdou.
 

DeletedUser17127

Guest
Šlechtice postavíš v jakékoli vsi kde máš panský dvůr min. na 1. lvl, stačí mít uskladněný surky a dostatečný počet stupňů panského dvora v libovolný vesnici. Mám odskoušený 4. šlechtice v jedný vesnici i 2. ve vesnici s 1.lvl panskýho dvora.
 

DeletedUser15723

Guest
Nechce to nikdo sepsat v nijáekj celek už mě štve že když něco z panskym dvoře neim tka to trvá půl hodiny než to najdu
 
Nahoru