• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

papasese ...... nesoutěžní

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
taky jsem si něco uklohnil
(možná jich bude víc)
[SPOIL]
eca23ef968_82555331_o2.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
to písmo je slabé, čísla mají velké rozestupy, barevně nějak nezapadá - asi šedé? :) ale jinak velice svěží.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Zajímavé, opravdu velmi zajímavé, nikdy by mě OKO-DK nenapadlo ;) hezké i když to tam trochu nevyniká
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Až tak černý rok nás čeká, myslíš? Ale jinak, umíš! :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Díky za kritiku i pochvalu.
jen abych objesnil jisté kroky proč.
Ty čísla jsem udělal s tímto větším rozestupem aby si každý hned v prvním zlomku všiml 2012 a nebyly na sobě moc nalepené a tím nesplývaly. A jejich barvu jsem chtěl zvýraznit a dát jí trošku hloubku. Dřív bych skoro všude k té černé cpal červenou až rudou, ale poslední dobou jsem z pár tiskovin přišel na chuť takovéto podobné s nádechem zeleně. Je pravda, že když se takový tisk následně zalaminuje matně (hodí se na tiskovinu taková matná fólie - používá se hlavně proto, aby byla tiskoviny ochráněna před zubem času, ohmatáním a podobně, přesto se papír tváří jako papír nadále), tak nejen černá, ale i tato zeleň získá oprevdu pekelnou hloubku.
Jinak můj styl grfiky (když se o něco pokouším) je převážně takový, že se snažím dát přednost nějaké myšlence před výňatkem z prostředí. Proto je hlavní myšlenka první a až pak teprve vyleze napovrh to, čeho se týká, a to vesnice, čili DK.
 

DeletedUser32568

Guest
nápad dobrej provedení nic moc ;) nicméně to oko jsem už někde viděl nebo podobný
 

DeletedUser11059

Guest
Na očích nic moc super nevymyslíš originálního (už jen úpravy) ... vygoogluješ jich jistě miliony. A nějaké jen tak obyčejné oko musím stáhnout, protože opravdu vlastní rotky detailu oka nemám. Na to nemám tak dobrý foťák. Ale jistě nenajdeš stopro stejné oko. Nějaká podobná někde jistě mohou být.
Ale myslím si, že zvýraznění šupinatosti naší kůže asi tak častý jev nebude.
 

DeletedUser32568

Guest
nene to nemyslím, ale myslím že tady na fóru jsem viděl nějaký podobný oko sice bez šupin ale taky bylo něco v něm - tím tě samozřejmě nechcu urazit práce je to skvělá jenom jsem to napsal tak mimo ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Hm, tak to asi myslíš Papaseseho soutěžní návrh pozadí pro PC, ne?
 

DeletedUser11059

Guest
Jojo, sice ho nemohu najít (asi vymazáno), ale třeba tu někde v nějakém archivu bude ... bylo to jiné oko a uprostřed byl lehce upravený štít používaný pro časopis Paladin.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru