• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

paysafecard

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser22472

Guest
chtěl bych se zeptat na paysafecard protože se daji kupovat v hodnote 100,300,1000,2000 a PU stoji 1365 takže jsem uvažoval že bych to koupil 1x za tisíc 1x za 100 a 1x 300
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Když jsem dobíjel cca před rokem, tak to takhle nešlo. Zbylý kredit jsem musel utratit v méně výhodných tarifech.

edit: Tak už tam tahle možnost je, u políčka pro PIN kód je možnost zadat více PIN kódů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kup si ty kupóny, jak píšeš, tnz. za tisíc, třista a sto korun a poté jen zadej hesla+jednotlivé piny do formuláře, který ti naběhne, když si dáš Premium > Koupit > Paysafecard > 5000 bodů. Nic složitého na tom není. ;)
 

DeletedUser32767

Guest
čus, za jak dlouho se vám body připsaly. já čekám čtvrtý den a velký kulový:(:(:(
 

DeletedUser2901

Guest
Body se přípíšou takřka hned po odeslání PIN kodů... ;)
Jestliže se ti nic nepřipsalo, kontaktuj support.
 

DeletedUser32767

Guest
na support jsem psal okamžitě, ale je to už 5 dnů, co se mi nikdo neozval. to mě celkem štve. prachy v tahu a prémiák v nedohlednu :(:cry
 

DeletedUser2901

Guest
Njn, budeš muset čekat, tvůj ticket se určitě neztratil... :)
 

DeletedUser

Guest
:sorryZdravím, nevíte náhodou někdo, proč nejde nákup pb již druhý den přes paysafecard?
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Zdravím všechny uživatele,

chtěla jsem si pořídit premium přes službu paysafecard a tak jsem se nejdřív rozhodla (jako obvykle) zjistit na kartě zůstatek...

Ouha.

Zůstatek nejde zjistit... ?
Zadám si zjištění zůstatku, vložím dobíjecí kód, opíšu číselný kód....kliknu na OK.... A NIC :(

Safriš, co to má znamenat ?
Bojím se koupit premko, když ani nevím jestli to funguje jak má a když si nemohu ověřit zůstatek na kartě...

Máte někdo podobnou zkušenost ?

Děkuji.
Kvítek
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru