• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Pevnosti - diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
V této sekci můžete volně diskutovat na téma nové herní funkce - Pevnosti!

Více informací o této novince naleznete zde.
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
dost mě to odrazuje od dalšího hraní této hry protože to je tu sedět týden co týden kvůli akcím a nedělali by kmeny nic jiného než plánovaly akci
 

Qvacek

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Při podpoře pevnosti chodí oznámení jaký hráč a kolik poslal, ale při posílání surovin vidět toto není. Oznámení u zasílajícího hráče na PC nejde ani jednoduše přeposlat, pouze z mobilní aplikace. Plánuje se vylepšení ?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zatím sbíráme zpětnou vazbu od hráčů, na základě které budou následně vývojáři některé funkce a vylepšení do hry implementovat, takže zatím nejsme schopni říct, zda se vylepšení v této oblasti plánuje či nikoliv. Každopádně děkujeme za informaci, budeme se vývojářům k Pevnostem samozřejmě také vyjadřovat.
 

DeletedUser42398

Guest
Dobrý den, já jsem pro, aby Vůdce a Zakladatel viděli statistiku surovin, kdo kolik poslal, něco jako je prestiž, akorát by to viděli jen Vůdci a Zakladatelé, myslím si, že hodně lidí by to uvítali :)
 
Nahoru