Novinka Plánovač útoků (re-desing)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.597
Vážení hráči,

nedávno jsme vám oznámili, že naši vývojáři začali pracovat na předělání plánovače útoků - jedné z funkcí, kterou jste často využívali na externích platformách. Rádi bychom vám nyní oznámili, že vývoj je u konce a zbrusu nový plánovač útoků bude do hry přidán s verzí 8.250.


Přepracování plánovače útoků!

Aktuální plánovač útoků je, mírně řečeno, špatný.
Po několika měsících vývoje a získávání zpětné vazby a nápadů od vás, hráčů, jsme konečně spokojeni s výsledkem přepacovaného plánovače útoků

Nový plánovač útoků bude rozdělen na tři hlavní sekce a bude dostupný stejným způsobem, jako do teď. Tyto tři sekce jsou mapa, seznam příkazů a zadání příkazů a zobrazí se tehdy, když na stránce mapy zaškrtnete možnost "otevřít plánovač útoků". Díky rozdělení na tři sekce by se mělo zefektivnit využívání jednotlivých částí plánovače bez zbytečných zmatků.

Mapa

K přístupu k plánovači útoků je zapotřebí být vůdcem kmene a mít aktivní prémiový účet.
Jakmile máte aktivní prémiový účet, na stránce s mapou naleznete zaškrtávací políčko pro aktivaci plánovače.

Plánovač útoků se zobrazí jako nová sekce pod mapou. K vytvoření příkazu jednoduše klikněte na tlačítko Vytvořit nový útočný příkaz, pojmenujte příkaz, vyberte cílové vesnice (buď napsáním souřadnic nebo kliknutím na vesnici na mapě) v maximálním počtu 50 vesnic. Poté vyberte čas dopadu příkazu (jednotliví hráči si pak odeslání útoku sami naplánují). Také můžete zadat opakování pro příkaz, až do deseti opakování. Nezapomeňte vyplnit počet jednotek, které mají hráči poslat a vybrat zda se jedná o fake/full útok nebo podporu. Vyberte hráče, kterým příkaz přiřadíte.
Počet příkazů, které takto můžete vytvořit, je neomezený.Nakonec klikněte na "Vytvořit příkaz" a naplánovaný příkaz bude předán vašim loajálním soukmenovcům. Nyní se posuňme k dalšímu kroku, kterým je...


Seznam příkazů

Tento seznam bude zobrazovat přiřazení jednotlivých soukmenovců k vybraným cílům. Seznam bude v chronologickém pořadí, od nejnovějších po nejstarší. U každého příkazu vždy bude jméno, typ příkazu (útok, fake, podpora), cílové vesnice, čas útoku a přiřazení hráči. Příkaz lze editovat kliknutím na tlačítko editace nebo ho smazat.

Pojďme se nyní k přesunout k poslední části, té z pohledu člena kmene.


Přehled příkazů v nádvoří

Každý již zná nádvoří, ale jakmile vůdce příkaz vytvoří a přiřadí, najdete ho právě v nádvoří v nové sekci ve spodní části. Tyto příkazy můžete uspořádat podle různých možností. Pokud chcete vidět detaily daného příkazu, jednoduše na něj klikněte. Uvidíte tam všechny potřebné informace k vytvoření a odeslání příkazu.
Útok můžete zjednodušeně nastavit i tak, že na něj kliknete a plánovač vše za vás předvyplní. Jediné, co musíte udělat, je odeslat příkaz v ten správný čas.

Váš názor?

Rádi bychom, aby plánovač byl používán co nevětším počtem hráčů, proto jsme ho změnili zcela od základů. Právě z tohoto důvodu, bychom rádi získali vaši zpětnou vazbu, náměty nebo připomínky k novému plánovači! Pokud máte nějaké dotazy, prosím dejte nám vědět ve vlákně pro zpětnou vazbu. Věříme, že se vám nový plánovač útoků bude líbit a budete ho používat.

Váš DK Tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.