• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Poďakovanie

DeletedUser36166

Guest
Ďakujem všetkým poctivým hráčom, ktorý si doposiaľ zahrali na svete 26CZ.
Obzvlášť ďakujem hráčom z kmeňa -HG- (pôvodným).
V poslednej dobe sa tam udialo niekoľko podrazových aktivít zo strany hráčov kmeňa ALONE.
Obzvlášť pozdvihnem aktivitu hráča Ross76F [*SH*].
Niekoľko svetov som si už v tejto hre zahral, ale primitívny spôsob hry, ako to hraje Ross76F [*SH*] a jemu niekoľko blízkych nohslebov, taktiež z menovaného kmeňa, ma doslova znechutilo pokračovať v hre.....

Nikdy som veľa nepísal ani na fórum a ani do správ....jedno však napísať musím :
Ak niekedy niekto bude hrať na DK-čkach a narazí na kmeň ALONE , alebo lepšie povedané na hráča Ross76F, utekajte kade ľahšie....je to primitív a nemá kúsok cti v tele.... Do papule sa vám smeje, dokáže sa podlizovať, akože aj spolupracovať, ale nakoniec Vás podrazí tým najneočakávanejším spôsobom....(viď jeho aktivita na 26CZ)....

Je mi ztoho na GRC....
Ešte raz ďakujem poctivým hráčom, ktorý dodržiavajú dohody a tým si navzájom utvrdzujú aj súkromné priateľstvá....

Opúšťam tento herný svet CZ26 so želaním príjemného zberu Barbarských dedín pre terajších členov "Stachanovského hnutia"....a príjemné požieranie samých seba prajem ..... a ak by náhodou aj vyhrali svet nad barbarkami, tak im gratulujem.....V poctivom boji nemajú šancu ani v najmenšom...a to už vôbec nie proti zdravému jadru kmeňa -HG-...

S pozdravom ProSimon.........
 

DeletedUser15285

Guest
Taky děkuji.

Chtěl bych tímto poděkovat hráči Prosimon za pozornost kterou mne poctil i když né milou. Jen malé vyjádření z mé strany....lidé by si měli o člověku o kterém chtějí něco psát ,nejdřív něco zjistit, a nebo ještě lépe ,alespon trochu ho poznat a nedělat úsudky dle toho že jedna bába povídala.To co se stalo na světě 26 je mezi mnou a tou druhou osobou a ostatní o tom ví jen z doslechu a jen to co jim daná osoba z té které strany napovídá (evidentně to co se té druhé straně hodí aby pošpinila protihráče). Názor na člověka si mohu udělat až se sním osobně setkám a budu ho mít čas poznat,proto jsem rád že jsem zde potkal opravdu slušné lidi co si zaslouží moji pozornost a čas (ostatní budou zapomenuti jak už to bývá )a těším se na to že ještě spoustu lidí kteří budou mít ochotu se mnou hrat a opravdu mne poznat potkám.

S úctou ke všem hráčům Ross
 

DeletedUser36166

Guest
Omyl Priatelu

Ak si si nevšimol...tak som nepísal a ani nevyzdvihoval medziľudské vzťahy medzi jednotlivcami a ani medzi kmeňmi....mňa vôbec nezaujíma tvoj názor na jednotlivých hráčov toho, či onoho kmeňa....vyzdvihujem len kapitálny podraz voči hráčom kmeňa -HG- v ktorom si sa presušil a parazitoval si na úspechoch tohoto kmeňa počas útokov zo strany -SH-.....podotýkam ešte raz o tvojich charakterových vlastnostiach a postojoch voči kmeňu, v ktorom si sa schovával .............
Nemusím si ja nikoho lustrovať a ani bližšie spoznávať aby som sa presvedčil aký je to človek....Tvoj skutok presvedčil mňa a pár mojich priateľov o tom čo si zač.....Toto je len hra, preto sa nad tým viac nezamýšľam...ale v osobnom živote by si dopadol oveľa horšie ako si možno myslíš.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15285

Guest
není (skoro) co dodat

Měl by jsi se zamyslet nad tím co píšeš......jak si můžeš dovolit psát o něčích charakterových vlastnostech a jaký kdo je když člověka neznáš a ani nemáš zájem ho poznat...zde je evidentně vidět jak jsi krátkozraký a ovlivnitelný člověk a stačí ti jen řeči pár tvých přátel. Místo toho aby jsi se zamyslel proč a jak k čemu došlo . Za to jak vše dopadlo můžeš poděkovat zřejmně právě těm tvým pár přátelům (pokuk myslíme ty stejné lidi)...jinak kdyby jsi měl alespo nějaký přehled o světě tak by jsi věděl že jsem neměl zapotřebí se jít někam schovávat a můj přestup kvám měl úplně jiné důvody....ještě bych byl rád kdyby jsi mi tedy napsal jaký jsem měl prospěch z HG v době útoků SH když na mně žádné útoky od nich nešly ... myslím že by jsis měl se zloduchem sednout a podebatovat o tom kdo a jak byl aktivní při zachranování účtů apod.....pokud je natolik soudný jak si myslím tak ti vše vysvětlí a ty už tady nebudeš psát tyto nepodložené výplody...

kdyby jsi DK bral jako hru a nezamýšlel jsi se nad tím tak by tu nebyl tvůj první příspěvek ale evidentně tomu tak není a ty si zde léčíš jen své komplexy :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36166

Guest
Místo toho aby jsi se zamyslel proč a jak k čemu došlo .

TAK MI TO TEDA VYSVETLI TY....ABY NÁHODOU SOM SI ZASE NEMYSLEL NIEČO INÉ AKO MI TY PODSÚVAŠ...
 

DeletedUser15285

Guest
vysvětlení

Nezlob se ale já nemám potřebu ti nic vysvětlovat a už vůbec nemám důvod ti něco podsouvat...jen jsem zde reagoval na tvůj článek který není podložen tvým vlastním úsudkem ale je evidentně ovlivněn něčí jiným ...pokud máš zájem zjistit více podrobností o tom k čemu opravdu došlo tak mne najdeš na skypu ...a to pod stejným už. jménem jako mám zdejší nick...budeš mít tedy možnost mne i tak trochu poznat a pak zde napsat mou charakteristiku :)
 

DeletedUser35450

Guest
ros ja ti len tolko poviem ,ze trafil ta dost presne :)
ty si presne ten typ co koli vlastnemu prospechu ,alebo akemusi dokazovaniu vlatnej pravdy urobis absolutne vsetko ,nestitis sa nicoho ,skratka si egocentrik ,ale najfajnovejsie na tom je to ,ze ti to ani nedochadza a stale si v akejsi utopii ,ze ty si ten dobry a ostatny su ty zly ,ako sa hovori u nas "vsetci su ,len ja som lietadlo" ...
a ak si spominas tak spolu sme aj volali a nie raz ,vtedy som si myslel ,ze si sice komplikovana povaha ,ale si sa mi zdal celkom rozunmy ,dnes uz si to nemyslim a ver ,ze viem o vsetkych peripetiach ,ktore si kedy mal s "dotycnym" pretoze ma o vsetkych podrobne informoval ,dolozene preposlanymi spravami ,obsirne popisanie telefonatov atd. a ja sam sam som mal s tebou na vlas rovnake skusenosti ,ibaze som si povedal ,ze mozno sme si az tak dobre nesadli a napisem ti tu co som ti raz spominal na kmenovom fore ,ze tie iste problemy predomnou mal s tebou aj kvik co mi priamo povedal ked sme telefonovali spolu ,nasledne ja a potom akoze ten "zly ujo" na ktoreho si tu narazal ... strc si za klobuk tie svoje ,si krivak :) a to ,ze tu nie su desiatky na vlas rovnakych prispevkov neznamena ,ze si ok ako si naivne namyslal ,znamena to len tolko ,ze vela ludi ta ma az tak na haku ,ze im nestoji ani len za tu namahu aby sem napisali koli tebe ,alebo k vyjadreniu na tvoju osobu co i len jediny riadok ,napis im v hre spravu a zbadas sam :)

ja osobne sa takym ludom ako si ty v reale vyhybam ,bud to konci tak ,ze sa dokazem ovladnut ,otocim sa na opatku a odidem prec zo spolocnosti takych individui ,alebo sa neovladnem a potom vacsinou do oci poviem pekne od pluc takym ludom co si o nich myslim ,na priamo a pred vsetkymi ,ktory su momentalne pritomny ,kludne aj na ulici medzi xxx ludmi sa pustim do takych :) ... no a pokial by boli silno ,ze nespokojny a nedajboze agresivny tak aj taky uz boli ,akosi sa im nepacilo ,ze im niekto do oci vykrical a zhodil ich pred celym osadenstvom tak to chceli riesit silou ,nuz ,ale potom im doplo ked s pozmenenym vyzorom a nechcenou plastikou odchadzali ,ze si po nose brnkat nenecham :)

dam ti radu do buducna - mozes kludne zit dalej vo svojom omyle a vo svojej egocentrickej utopii ,ved je to tvoja vec ,len sa vyhybaj ludom ako som ja ,alebo mne podobnym ,ktory ti to nebudu zrat a nebudu ti hladkat tvoje ego lebo raz na to mozes nepekne doplatit :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak ses hezky vypovídal, zhasnout a spát zabijáku :rofl
 

DeletedUser35450

Guest
Jiricek ,nic ine som od teba ani necakal ,na nic ine sa totiz ani nezmozes ,len na takuto duchaplnu reakciu :)
uz davno som si urobil obrazok o tebe z tych sprav co si pisaval a stale pises Darksy ,taky zakomplexovany chlapecek to sa len tak nevidi ,si do slova vzacny kusok :)
 

DeletedUser

Guest
Taky mě těší šéfe :hi

Sám máš máslo na hlavě,tak jako celé HG a budeš tady někoho moralizovat? :great
 
Nahoru