• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Poďakovanie

DeletedUser35450

Guest
Teba ja nemoralizujem ,to ani nepotrebujem ,ak si si nevsimol tak tu len pisem ,ze od teba som ani nic ine necakal kedze ty nevies argumentovat a nevies jednat ,jedine co vies ak uz nemas slov tak len poznamenas nejaku trapnu poznamku ,ktorou iba dokazujes ,ze si na urovni tak 13-14 rocneho chlapca :) a videl som to aj na vlastne oci ,zavesit sem tie spravy co si pisaval Katke tak sa dost ludi asi zasmeje alebo si zatuka na celo :)
Jediny koho som akoze moralizoval bol ross za to co urobil - do oci pekne a za chrbtom ... ale tak co uz ,vselijaky sme :)

maslo na hlave nemam a neskusaj tu tie tvoje pofiderne moralne recicky a prekrucanie faktov ,pretoze tu nikto za ten nabor nehovori ,ze vy ste zradcovia ako povodny clenovia SH ,tu bola len narazka na rossa lebo ten bol s nami na jednej lodi ...my to totiz neberieme tak ako vy (cest vynimkam) ,ze ked niekto prejde k nepriatelom tak ty nepriatelia su zradcovia ,u nas totiz este funguje aspon ta jedna mozgova bunka a chape ,ze nepriatelia su proti a tak urobia co treba aby ziskali vyhodu ,taka je proste vojna a to sa nikomu neda zazlievat ...

Ked uz nejaka ta zrada tak ten kto presiel ,alebo to cele spiskal ,ale nie nepriatelia , to len ty dokazes brat prestup hraca ako zradu od nepriatelov :D
pretoze pre teba su asi nepriatelia vlastne priatelia ze? :DDD
Som sa dobre zasmial ked som videl co si Katke vypisoval za bludy :DDD
Prestupil hrac a nepriatelia su zradcovia :DDD zrejme si si evidentne vtedy pomylil farby :DDD

nevadi ,aspon sme sa zasmiali :)

A ked uz teda pises o akosi moralizovani tak trosku zamoralizujem aj na vasu strunku :)
Pisal som ,ze nepriatelom sa neda zazlievat nic lebo su nepriatelia ,budu proste intrigovat a robit vsetko mozne aj nemozne aby ziskali vyhodu a tak to v podstate aj ma byt ,ved aj to je vojna ,ale jedna vec predsa len sem na kmene nepatri a to kradez uctov ,lebo to uz prekracuje hranice vsak?
A o tej kradezi uctu by som ti vedel povypravat ... ale ved ty to sam vies ,ved Katka ti to pisala ,preco sa tu s tym nepochvalite ako ste sa Hunterovi naburali na ucet a musel zmenit heslo a resetovat mail? :)

Aha jasne ,ja som uplne zabudol ,ze to si ty nebol ,takze to ide mimo teba lebo ty si rad umyvas nad cinmi vlatnych kvazi "podriadenych" ruky ,alibista :)
Pan vodca ,ale ked ti to Katka napisala jedina tvoja reakcia ,ze nevies ,ze ty si to nebol a punktum ... to si co za vodcu ked ani nevies co ti robia tvoji za chrbtom ? :)
 

DeletedUser

Guest
Chlape,Ty jsi kvalitní komik.Nvm,nvm kdo tady má 13 roků :D

Nezapomněl jsi tady napsat,že jsem psal bláboly Katce?To jsem tady četl zatím asi 20x :rofl

Brečíš tady na Rosse,ale jak přešla Zuzu,tak sis spokojeně pochrochtával a vysmívali jste se nám.Takže z toho důvodu tady nemáš právo vůbec nic psát.Ani na Rosse,ani na kohokoliv jiného.A to nemluvím o dalších chystaných přestupech,které nám měli def.zlomit vaz.Prostě jsme Vás předběhli.Jinak by byla situace přesně opačná.

Takže Ti řenu jen to,že se Vám to krásně vrátilo.A jak jste byli jednu chvíli KINGové a smáli jste se nám za Zuzu a konkrétně Katka plácala nesmysly o medu a biči,tak se to najednou krásně otočilo a všechno se Vám dvojnásobně vrátilo.U nás se říká: "S čím kdo zachází, tím také schází." Určitě to budeš znát ;)

Co se týká krádeže účtu,tak o tom vůbec nic nevím a dozvěděl jsem se to až od Katky.Takže kdybys ty bláboly,které tady furt dokola zmiňuješ četl pořádně,nevypadal bys jako šášula.A co víc,Hunter hrál se mnou x let na S2 a tady jsem ho měl dokonce v přátelích,byť byl na druhé straně barikády.
Takže pokud takový případ nastal,mělo se to řešit.Já s tím rozhodně nesouhlasím a odsuzuju to.Stejně tak jako drtivá většina hráčů.Bohužel jste to vytáhli,až Vám teklo do bot :cry.Do dnešního dne nevím co se stalo,nikde jsem nic nečetl.Pouze mi to Katka sdělila,toť vše.

Jo a vodca určitě niesom,to sis nějak pomýlil.

Měj se fajn :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Přesně, na 16 je pořád spousta zábavy, i když kdybych tam pořád ještě hrál, asi by mi to tak vtipné nepřipadalo :D
 

DeletedUser35450

Guest
Chlape,Ty jsi kvalitní komik.Nvm,nvm kdo tady má 13 roků :D

Nezapomněl jsi tady napsat,že jsem psal bláboly Katce?To jsem tady četl zatím asi 20x :rofl

Brečíš tady na Rosse,ale jak přešla Zuzu,tak sis spokojeně pochrochtával a vysmívali jste se nám.Takže z toho důvodu tady nemáš právo vůbec nic psát.Ani na Rosse,ani na kohokoliv jiného.A to nemluvím o dalších chystaných přestupech,které nám měli def.zlomit vaz.Prostě jsme Vás předběhli.Jinak by byla situace přesně opačná.

Takže Ti řenu jen to,že se Vám to krásně vrátilo.A jak jste byli jednu chvíli KINGové a smáli jste se nám za Zuzu a konkrétně Katka plácala nesmysly o medu a biči,tak se to najednou krásně otočilo a všechno se Vám dvojnásobně vrátilo.U nás se říká: "S čím kdo zachází, tím také schází." Určitě to budeš znát ;)

Co se týká krádeže účtu,tak o tom vůbec nic nevím a dozvěděl jsem se to až od Katky.Takže kdybys ty bláboly,které tady furt dokola zmiňuješ četl pořádně,nevypadal bys jako šášula.A co víc,Hunter hrál se mnou x let na S2 a tady jsem ho měl dokonce v přátelích,byť byl na druhé straně barikády.
Takže pokud takový případ nastal,mělo se to řešit.Já s tím rozhodně nesouhlasím a odsuzuju to.Stejně tak jako drtivá většina hráčů.Bohužel jste to vytáhli,až Vám teklo do bot :cry.Do dnešního dne nevím co se stalo,nikde jsem nic nečetl.Pouze mi to Katka sdělila,toť vše.

Jo a vodca určitě niesom,to sis nějak pomýlil.

Měj se fajn :hi


Jirik ,sam si sasula a niekolko krat si to sam potvrdil :D
Aj tu porovnavas prestup jednej hracky ,pripadne mozno este dalsich 2-3 (o tom neviem presne kedze som to neriesil) s otockou o 180 stupnov od prakticky celeho spojeneckeho kmena ,ktory sme sa mimochodom pokusili zachranit kedze dostavali dobre do drzky a odmenou bola zrada :yeah
Ja tu nevyplakavam ,len konstatujem fakty ako su a kto vzdy vyplakaval si bol jedine ty ,to iba tu hras a sekas frajera za maskou velkeho kapa ,ale obaja a vsetci co do toho trochu vidia vedia ako to je vsak?
:wackoto tvoje porovnavanie mi pripomina ako zrovnavat klasickeho vraha napriklad so Stalinom :pardon

btw. ja mam pravo pisat kde chcem a co chcem ,ak si nevsimol tak komunizmus uz nemame nejakych 25 rokov a nikto mi nebude zakazovat kde co si mozem napisat ,alebo povedat ,takych uz bolo ... ak ti je luto za tymi casmi a osloveniami sudrzka/sudruh ,nech sa paci mozes sa prestahovat na Kubu ,do Ciny ,alebo este lepsie do severnej Korey ,tam si prides na svoje :cool


este dodam jednu vec ...
ty zrejme ani nevies citat podla tohoto tu :)

pretoze ja som pisal:

Teba ja nemoralizujem ,to ani nepotrebujem ,ak si si nevsimol tak tu len pisem ,ze od teba som ani nic ine necakal kedze ty nevies argumentovat a nevies jednat ,jedine co vies ak uz nemas slov tak len poznamenas nejaku trapnu poznamku

a tiez som pisal :

tu nikto za ten nabor nehovori ,ze vy ste zradcovia ako povodny clenovia SH ,tu bola len narazka na rossa lebo ten bol s nami na jednej lodi


v skratke povedane vam nikto nic nevycita ,vyuzili ste situaciu tak ako by to urobil kazdy nepriatelsky kmen ,aj to patri k tejto hre a ja osobne toto beriem normalne ,cize voci povodnym clenom SH nemam nic ,neurobili nic zle ,to ze nabrali hracov ,ktory zradili este z nich samotnych nerobi zradcov ,my sme predsa neboli spojenci ,ale NEPRIATELIA a ako nepriatelia je myslim normalne ,ze sa robia nepriatelske kroky ci mylim sa?

to len ty dokazes prestup hraca brat ako zradu od nepriatelov ... uz si nad tym vobec aj premyslal ako to vyznie ked osocis nepriatelov zo zrady ? :D
budem citovat Katku "ten chlap je chory"
a este raz ked si precitas ten moj prispevok tak mozno ti to aj dopne ,alebo mozno aj asi nie ...

takze si uplne mimo misu ,ale tak mimo ,ze viac mimo uz ani nemozes asi byt :D

Takže Ti řenu jen to,že se Vám to krásně vrátilo.A jak jste byli jednu chvíli KINGové a smáli jste se nám za Zuzu


Ano ,mozno sa to vratilo ,aj ked podla mna zrovanavat takto diametralne odlisne veci mozes iba ty a vlozit do toho tolko nelogickosti mozes zasa iba ty ... ale ty si uplne odbocil od podstaty veci ... tu predsa nejde o to ,ze SH vyuzilo situaciu ,to je bezne medzi nepriatelmi ,skor ide o tych co to urobili ,rovnako ako ty mozes nazyvat Zuzu zradkynou a ja ti to nebudem upierat ,maximalne ti tak mozno poviem preco odisla a preco chcela odist ,ako raz Katka napisala tusim Mazlicke ,ze radsej bude dobrym clovekom ako dobrym protihracom ,spytaj sa Zuzy preco sa jej tam nepacilo a spytaj sa Pavla preco s nami vychadzal lepsie ako s vlastnymi ,povedia si asi tolko ,ze sme sa k nim spravali lepsie ako vlastny a nezacalo to vobec dobre ako si myslis ,najskor sme bojovali ,ale potom sme zacali pisat a ked zistili ,ze sa k nim nespravame ako vy tak sa to zmenilo ... vy ste totiz uplne stratili akusi ludskost koli hre ,ale tak za to vas tiez nejdem sudit ,to je vasa vec a vas problem ,to len tak na okraj ....ale urcite to nebudem prekrucat a otacat na vas ,ze vy ste zradcovia za to ,ze ste vyuzili situaciu vo svoj prospech proti nepriatelom ,ci myslis ,ze to ma logiku ?
Ja myslim ,ze nie a mozno ked sa popytas krizom cez vsetky svety ci nepriatelia dokazu brat inych nepriatelov ako zradcov za nabor par hracov tak sa dockas velkeho prekvapenia ... ze tak beru hracov ,ktory prestupili ,ano ,to tak byva ,ale ze tak beru kmene ,ktore ich prijali ,to len ty dokazes :)
Mal by si sa fakt na tie kmene vykaslat ,lebo evidentne ta to vedie k dost nelogickym zaverom ...

inak tym prekrucanim a otacanim faktov ,alebo zamernym stocenim temy uplne inym smerom mi pripominas rossa ,asi nie nadarmo sa vravi ,ze vrana k vrane sada :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35450

Guest
Přesně, na 16 je pořád spousta zábavy, i když kdybych tam pořád ještě hrál, asi by mi to tak vtipné nepřipadalo :D

preco nie ? :D ved sranda musi byt :D
ak sa aj tam najdu takyto majstri logiky ako je tu Jirik tak tam musi byt riadna prca ,asi sa tam zaskocim pozriet a trochu sa pobavit :D
 

DeletedUser

Guest
Čekal jsem,kdy to přijde a konečně je to tady.Pohádka o zlu(SH) a dobru(HG) je tady.....že zdravím Katku :rofl
Samozřejmě jsme se k Zuzu :princess a Pavlovi :warrior nechovali hezky.Vždyť jsme po nich chtěli,aby za nás hráli a bojovali s nepřítelem .Neskutečné,co jsme si dovolili,že? :mocking

K tomu Ti řeknu jediné.Když byl kdysi Pavel u Teček a my proti nim bojovali,tak nám Pavlík vyplakával,že se k němu u Teček nechovají vůbec,ale vůbec hezky a krmil nás tím,jak jsme na něho hodní a že by chtěl hrát s náma.Dokonce nám pomáhal,kopíroval fórum,posílal podpory(však to moc dobře znáš ;)).... Uplynul čas,Pavel přešel k nám a zcela překvapivě se po něm opět chtělo,aby hrál(jako u Teček).Dále už Ti to nemusím vykládat,protože už to znáš.Prakticky se opakovalo to samé,akorát se lehce vyměnily role.Každopádně Pavel byl opět vysmátý.Takové lidi tady budeš obhajovat?No to snad ne :shock

Je všeobecně známé,že jsme se u nás k lidem chovali přímo hrůzostrašně.Divím se,že jsme to nakonec vyhráli.99% lidí nespokojených,všichni snili o ráji na Zemi,který panoval u Chuligánů.Přitom u nás museli plnit min.14x stanovenou denní normu a chodit do práce i v sobotu.Naštěstí jsme hlídali poctivě hranici a tak nám proklouzl pouze jeden pomatený disident,kterého jste pak už ani nepustili do hry(radši) :mocking
Věčná škoda,že jste ten Váš azyl všech utlačovaných lidí rozpustili a nedohráli to :cry

Jenom mi nejde do hlavy,že nakonec od Vás dost lidí odešlo.Jak je to možné? :wacko

Zbytek nekomentuju,nemá to cenu :bye
 

DeletedUser36166

Guest
"Jenom mi nejde do hlavy,že nakonec od Vás dost lidí odešlo.Jak je to možné? :wacko"

Asi preto, že nečítaš čo iný píšu...ak by si len trošku zauvažoval nad tým, čo sa tu napísalo...tak by si zaliezol pod čiernu zem sa hanbiť sa ako malé dieťa a viac sa tu neukazoval....

u Vás je to asi na školách učené vyhýbať sa priamo odpovedi na položenú otázku a prekrucovať skutočnosti podľa svojich nálad, alebo IQ svojho mozgu nechceš zaťažovať???....
 

DeletedUser35450

Guest
Robo ,to ani neries ,ved Jirik to evidentne nema v hlave uplne v poriadku :D

Jirik a zasa si ides svoje a zasa len odbacas od povodnej temy a zasa rozvadzas len to co som spomenul okrajovo ,ze Zuza odisla koli nespokojnosti a bla bla bla bla bla ... a zasa len akesi trapne pokusy o vysmech kedze uz nemas co normalne napisat ,tym len potvrdzujes aku mas uroven a aky si clovek ,len jedno mi prezrad ,ako je mozne ze nehodis tycku pri pohlade do zrkadla :scratch
A zasa tu pises co som ja nikdy nepisal ,ze niekoho obhajujem a zasa a zasa a zasa ... kecy kecy kecy ... okolo okolo okolo ... ale k veci nic ,Jirik si borec akurat ,ze s tymto mozes ist mutit hlavy tak do skolky detom od 3 do 5 rokov ,pripadne niekde do krajin 3 sveta takym co su zhruba na tej urovni :rofl
Ale mna osobne to viac menej tesi ,lebo som sa nemylil v tom co som si o tebe myslel a stale to len potvrdzujes :yes

btw.
Odisli ty co zradili ,ale to je zas tvoje prekrutenie faktov a otacanie temy vsak ? :cool
Nie si z tych pokusov uz akosi unaveny ,ze stale skusas a nic sa akosi nechyta? :D
Alebo si az taky "inteligent" ,ze to vlastne ani nechapes :shock

Nevadi ,ja uz som si zvykol ,ze vacsina ludi je povahou tebe podobnych ,takych od ktorych v reali bocim a tu sa mozem iba pousmiat ;)
 
Nahoru