• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Poďakovanie

DeletedUser

Guest
Však já nevím o čem je pořád řeč.

V kostce to vidím tak,že si tady stěžujete(Ty+Simon) na praktiky,z kterých jste sami profitovali(byť v menším měřítku).Hráče,kteří přešli na Vaší stranu a pomáhali Vám ve hře všemožně obhajujete a házíte vinu na nás a hráči,kteří šli naopak od Vás k nám,jsou největší póvl na tomto světě.Takže tady mi něco malinko nesedí.Proto jsem taky reagoval,jinak by mě tahle zbytečná diskuze nelákala.

Takže když to shrnu.Parta kolem Rosse jsou největší hajdaláci,protože Vám vrazlili kudlu do zad a dokonce si dovolili odejít z kmene,kde panovala všeobecná spokojenost a pohoda a parta kolem Pavla jsou pouze utlačovaní a týraní lidé,kterým se u nás všemožně ubližovalo.Takže jejich přechod je ok,kdežto přechod Rosse a spol. už je naopak velká prasárna.

Zkus mi to když tak ještě jednou vysvětlit.Bez těch zbytečných blábolů o inteligenci,školce a o tom jaký jsi zabiják a většina lidí mentálně zaostalá.Snad to zvládneš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35450

Guest
S tebou to Jirik nema cenu :) .... po pravde tu v podstate ide o to aky mam ja ci iny nazor na istych ludi ,je to nas nazor podoprety nie len par spravami a mame na taky nazor pravo ,smola ze? :)

Samozrejme zas a znova prekrucas a to aj v tomto poslednom prispevku ...

Alebo snad ani nevies citat ,pretoze to naozaj tak vyzera ...

Asi takto :

Hráče,kteří přešli na Vaší stranu a pomáhali Vám ve hře všemožně obhajujete

spytaj sa Zuzy preco sa jej tam nepacilo a spytaj sa Pavla preco s nami vychadzal lepsie ako s vlastnymi ,povedia si asi tolko ,ze sme sa k nim spravali lepsie ako vlastny a nezacalo to vobec dobre ako si myslis ,najskor sme bojovali ,ale potom sme zacali pisat a ked zistili ,ze sa k nim nespravame ako vy tak sa to zmenilo ... vy ste totiz uplne stratili akusi ludskost koli hre ,ale tak za to vas tiez nejdem sudit ,to je vasa vec a vas problem ,to len tak na okraj ....



mne to nepride ako obhajoba ,iba dovod a iba okrajovo - ale tak za to vas tiez nejdem sudit ,to je vasa vec a vas problem ,to len tak na okraj ....



a házíte vinu na nás
pretoze tu nikto za ten nabor nehovori
,ze vy ste zradcovia ako povodny clenovia SH


Pisal som ,ze nepriatelom sa neda zazlievat nic lebo su nepriatelia ,budu proste intrigovat a robit vsetko mozne aj nemozne aby ziskali vyhodu a tak to v podstate aj ma byt ,ved aj to je vojna

tu predsa nejde o to ,ze SH vyuzilo situaciu ,to je bezne medzi nepriatelmi






a hráči,kteří šli naopak od Vás k nám,jsou největší póvl na tomto světě

Nevidim ,ze by si ty inak bral napriklad Zuzu ,ale nevidim ani to ,ze by som ta ja vylozene atakoval koli nej ,lebo chapem ,ze hrac na druhej strane barikady to berie z druhej strany a ma pravo mat taky nazor ,aj ked ja ho nemam a nepisal som ti ani ,ze ty nemas pravo tu cokolvek napisat ,tak ako si to napisal ty mne ...


Aby som to zhrnul :
Ked si niekto vyjadri svoj nazor na niekoho tak mu ho upieras ,ja som napriklad nevidel ani od Simona ani odo mna ,ze by som ti upieral nazor na niekoho a napisal ti "Takže z toho důvodu tady nemáš právo vůbec nic psát." ,jedine ,ze som ti tu dal kratky dovod a aj to iba okrajovo (presne tak som to napisal ,precitaj si este raz ...) ,ale tak nie nadarmo si pravdepodobne ty dal do profilu SH to co tam je a ja uz som ti raz pisal ,ze este stale su na svete krajiny kde komunizmus prekvita lebo ty si komanc jak vysity a aj tu to ukazujes ,hanba ... mysli si co len chces ,je mi to fuk ,nevies argumentovat ,nevies jednat ,nevies komunikovat na urovni ,jedine co vies ,ze ak niekoho hajis ako tu rossa (co ti tiez neupieram) ,alebo ak mas iny nazor (ktory ti tak isto neupieram) ako niekto iny tak zacinas prekrucovat fakty ,chytat sa slovicok a menit tak celkovy zmysel ,vytrhavat z kontextu ,otacat temu uplne inym smerom ,preskakovat na inu temu a ked uz dochadzaju nejake argumenty uchylujes sa priamo k upieraniu prava na slobodne vyjadrenie a k detinskym pokusom o vysmech ...
Z tychto dovodov som ti napisal ,ze ta inteligencne a aj celkovo radim k ludom k akym ta radim a ked sa zamyslis sam nad sebou je to skor polutovania hodne ,2 slovami povedane NEMAS UROVEN a preto ti nepotrebujem uz nic pisat ,splnim ti tvoje tajne zelanie a doprajem ti ten vytuzeny pocit starych dobrych "cervenych" cias ked sa smela volit iba jedna politicka strana a ludia museli iba drzat hubu a krok a zavrem uz konecne hubu ,mozes si dalej spokojne zit vo svojej utopii
:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano souhlas,opravdu tahle debata nemá cenu.Já to vidím jinak,Ty to vidíš jinak.Stále trvám na tom,že nejsi objektivní a haníš tady jen lidi,kteří ublížili Tobě,popř.Tvému kmenu.Kdežto lidi,kteří Ti naopak pomohli(ale přitom se zachovali naprosto stejně) obhajuješ a omlouváš tím,že u nás nebyli spokojeni.
Když to úplně převrátím,tak kdyby Ross band přešel od nás k Vám,tak neřekneš půl slova.Max.by ses zmohl na výmluvu,že u nás prostě nebyli spokojení a že jsme se k nim chovali škaredě.Btw.nenapadlo Tě náhodou,že rossova grupa mohla být rovněž nespokojená s Vašim chováním vůči nim?Opravdu si myslíš,že to není možné?

ad 1) tím tučným skopírováním jsi de facto potvrdil moje slova + viz.výše a můžu Ti napsat to samé co Ty mně: spytaj sa Rosse a spol. preco sa jim u Vas nepacilo ...... ale výsledek je jasný:Ross je nevhodný a Zuzu s Pavlem jsou utlačované chudinky :wacko

ad 2) že házíte vinu na nás jsem myslel případ Zuzu,nikoliv Rosse

Rosse jsem nikdy neobhajoval.Nevím,kdes na to přišel.Já se ozval pouze na Tvé silácké řeči,které mi vadily a na Tvé neobjektivní příspěvky.Pokud bys hned na začátku hodil všechny do jednoho pytle,neřekl bych půl slova.Ale takhle je to jasné dělení na HG a SH.Kdo pomohl SH je póvl,kdo pomohl HG je král.

S těma komoušema si mě fakt dostal.Jak jsi na to přišel prosím Tě? :D My nebo já jsme komunisti asi jako vy chuligáni.... Nesuď prosím Tě lidi,které absolutně neznáš,vypadáš potom jako.

Já to celé shrnu pouze do jedné věty: Zlodej křičí,chyťte zloděje. Přesně takhle to vidím já.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Nechci Vám zakazovat diskutovat, proto prosím, dodržujte pravidla fóra, vyvarujte se nevhodných slov, děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35450

Guest
Uz len strucne Jirik ,neboj ,uz nic k teme ,ziadne argumenty ci diskusia ... len taky moj osobny postreh ...
Protirecis si :great
A nechci po mne vysvetlenie ,precitaj si sam po sebe svoje prispevky ...
 

DeletedUser36786

Guest
No to s těma komoušema mě pobavilo :D
Každopádně emoce jsou vcelku i pochopitelné, ta hra je sledem více-či méně dobrých rozhodnutí a nikdo k nim nikoho nenutil... V globálu bych řekl, že ali z které jsou Stachanovci prostě dokázala víc držet pohromadě a i když ne vždy panovala mezi kmeny ta nejlepší nálada nikdo nehodil nikoho přes palubu jako třeba vy tečky...
a co se týče jiříka, byla radost s ním hrát, i když chápu, že vám se to jeví jinak...
 

DeletedUser

Guest
jo .. je prostě super sedět venku u bazénu a číst si tyhle příspěvky :)
 

DeletedUser

Guest
Šerife a parta !

Prijmite gratulky za ďalšie víťazstvo, ktoré považujem za zaslúžené :great
Kočko, tá TOP1 Ti sekne :D

Snáď ešte niekedy nejaké HTM ;)
 
Nahoru