• Nemáte rádi sníh? Tak si ho vypněte zde:

Událost Pod palbou katapultů (2022)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.914

Pod palbou katapultů

Cítíte to lehké chvění země? Vidíte na obzoru ten kouř, který značí, že tu nejsme sami? A slyšíte ty bubny? Musí jich být tisíce! Naši špehové zjistili, že v okolí se skutečně utábořili nepřátelé. Jejich tábor má šest budov, které bychom se mohli pokusit zničit, protože nejlepší obranou, je přeci útok! Avšak nebude to jednoduché, nepřátelé táboří v nepropustném lese, takže nepřátelské budovy na první pohled nevidíme! Ve stodole máme pod prachem zapomenutý katapult, pojďme ho oprášit a ukázat těm barbarům, že tohle území patří nám!

Pod%20palbou%20katapultů%2001.png


Pane, katapult je připraven!
Vážení hráči,

vítejte v naší nové události "Pod palbou katapultů"! Tentokrát budete mít na starosti velký katapult, který dokáže zničit budovy i na míle daleko!

Začátek události: 12. května 2022 ve 14:00
Konec události: 16. května 2022 ve 14:00

Každý z nás to určitě hrál v mládí - bitevní lodě! Tuto oblíbenou hru jsme tentokrát vzali a spojili s naší novou událostí, takže si ji budete moct užít přímo na Divokých kmenech. Ale jelikož moc dobře víme, že naše vesnice nemají přístavy a leží uprostřed temných lesů a luk, zaměnili jsme vodu za pevninu. Naše "lodě", jsou tak zcela bez vody!

Celá událost se odehrává na mapě 6x6. Na té se ukrývá celkem 6 nepřátelských budov. Vaším úkolem bude se pokusit odhalit, kde se budovy nachází tím, že kliknete na neodkryté políčko. Cílem je zničit všechny nepřátelské budovy! Umístění budov na mapě je vždy náhodné, ale vždy mají stejný tvar a rotaci. Zásah do budovy se vám ihned zobrazí, takže např. uvidíte, že jste trefili budovu velitelství z 1/4.

Zároveň, pokud trefíte nepřátelskou budovu, bude na mapě indikován stoupající dým. Pokud se netrefíte, bude na mapě zobrazen jen prázdný kráter, který značí, že v těchto místech žádná budova nebyla.
Každý úspěšný zásah vám poskytne 1000 zabaveného zboží, což je speciálnií měna této události. Každý den máte k dispozici 10 střel z katapultů, takže se nebojte, pokud vám jeden den střely dojdou, stačí jen nějakou dobu počkat, než se budete moct do útoku znovu ponořit. Dokončení celé mapy vám navíc poskytne dodatečné zabavené zboží, takže využívejte váš katapult s rozvahou. Škoda každé střely, která mine cíl!

Chcete-li postoupit do další mapy, je nutné zničit všechny budovy z aktuální mapy nebo 6x za sebou minout cíl.

Zde máte uveden seznam budov, na které můžete na mapě narazit: Velitelství, Kasárny, Tržiště, Selský dvůr, Kovář a Stáje.

Velitelství = 2x2 políčka
Pod%20palbou%20katapultů%20-%20velitelstv%C3%AD.jpg

Kasárny = 3 políčka ve tvaru L
Pod%20palbou%20katapultů%20-%20kasárny.png

Tržiště = 1 políčko
Pod%20palbou%20katapultů%20-%20tržiště.jpg

Selský dvůr = 1x2 políčka
Pod%20palbou%20katapultů%20-%20selský%20dvůr.jpg


Kovář = 3x1 políčko
Pod%20palbou%20katapultů%20-%20Kovář.jpg

Stáje = 2x1 políčko
Pod%20palbou%20katapultů%20-%20stáje.jpg

Zabavené zboží
Zabavené zboží, které získáte zasažením nepřátelské budovy či dokončením celé mapy, můžete následně využít v obchodě události. Získat za něj můžete zajímavé položky, které vám pomohou budovat vaše mocné impérium. Položky získané v této události vám ve vašem inventáři zůstanou i po skončení události. Po skončení události zůstane obchod události otevřen ještě 24 hodin, takže budete mít poslední možnost využít vaše nevyužité zabavené zboží. Následně se obchod události uzavře a nevyužité zabavené zboží společně s celou události zcela zmizí. Pokud se během události budete chtít přesunout na Casual svět, vezměte prosím na vědomí, že váš pokrok v události, včetně nevyužitého zabaveného zboží, nebude na Casual svět přesunut.


Novinky v události (2022)
V minulém roce jsme od vás obdrželi několik stížností na příliš velkou velikost mapy pro některé obrazovky a rozlišení. Z tohoto důvodu jsme k mapě přidali posuvník, pomocí kterého můžete velikost mapy zcela volně měnit. Naj


V loňském roce jsme obdrželi stížnosti na příliš velkou velikost mapy pro některé obrazovky a rozlišení, a proto jsme letos přidali posuvník, pomocí kterého můžete velikost mapy měnit podle svého uvážení. Najdete jej pod svým stavem střel a zbožím, jak je znázorněno na obrázku níže:
Pod%20palbou%20katapultů%20-%20velikost%20mapy.png
Dost bylo slov, popadněte katapult a pojďme na to!

Líbí se vám nová událost či máte k ní nějaké otázky? Neváhejte se obrátit do diskuzní sekce události. Chceme znát váš názor!

Váš DK Tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru