• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Podpory a útoky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35120
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35120

Guest
Ahoj jak z názvu topicu poznáte tak mám nápad ohledně podpor a útoků napadlo mě když máte více vesnic a pošlete si tam podpory tak s nimi půjde útočit ale jen tehdy pokud je ta vesnice vaše takže když pošlete útočné jednotky jako podporu do soukmenovcové vesnice on s nimi nemůže útočit a naopak dá se to využít hlavně když jste roztažení přes velký kus mapy a chcete z jedné vesnice útočit na někoho. Když tu vesnici ztratí z které posílal podpory jednotky by zmizeli
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
V podstatě na podobném principu byli kdysi vojenské tábory, ale bylo to poměrně mizivě využíváno, tudíž tohle vylepšení INNO zase po několika měsících zrušilo.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
No, osobně si myslím že to zrušili poněkud předčasně, vlastně v době kdy to zrušili většina hráčů teprve začínala té funkci přicházet na chuť, ale s tím už stejně nic nenaděláme.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Naprosto souhlasím, našel jsem to nedávno na wiki a totálně jsem nechápal důvod vypnutí této funkce, rozhodně vím o mnoha případech kdy bych to využil a nejen já, hodí se to hlavně v pokročilejší fázi hry.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel vojenské tábory, ani nic tomu podobného, se zatím firma InnoGames do hry nechystá přidat. Návrh tedy musíme zamítnout.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
To je každopádně škoda, ale jelikož se ve hře dělají jiné ankety a jiné akce nemohli by to aspoň zkusit?
Potenciál té funkce se lidi nenaučili a hned to zase vypnuli, podle mně opravdu velká škoda.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
InnoGames se k vojenským táborům nechce vracet, proto ani neuvažujeme o zavádění podobné ankety. Vzhledem k tomu, že jsme jejich využívání sledovali po dobu, kdy byly aktivní, tak víme, že o ně u hráčů nebyl příliš zájem.
 

DeletedUser35120

Guest
No, osobně si myslím že to zrušili poněkud předčasně, vlastně v době kdy to zrušili většina hráčů teprve začínala té funkci přicházet na chuť, ale s tím už stejně nic nenaděláme.
jak pal pavouk lidi tomu začali zatím přicházet na chuť
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru