• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Podpory a útoky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35120
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ono je i nutno přiznat že na vojenské tábory, byli velice negativní ohlasy, což byl pravděpodobně hlavní důvod proč vojenské tábory INNO zrušilo.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
No tak škoda, bohužel některé věci se místo vychytání much a zjišťování důvodů, možností jak to upravit prostě zruší, nic nového pod sluncem :(
 

DeletedUser39802

Guest
jo no to je skoda...když si nekam posles podporu a pak ji potrebujes jinde tak ji musis poslat do te vesnice odkud byli vyslany a pak teprve je poslat jinam...celkem zdrzovacka..:wall:wall:wall
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Tímhle způsobem nefungovali ani vojenské tábory, tam šlo pouze vojsko z několika vesnic sloučit a poslat jako útok, po té se přeživší jednotky vrátili do výchozích vesnic.
 

DeletedUser

Guest
Ono je i nutno přiznat že na vojenské tábory, byli velice negativní ohlasy, což byl pravděpodobně hlavní důvod proč vojenské tábory INNO zrušilo.

Tyhle negativní ohlasy produkovaly často kmeny, které jsme pomocí nich drtili ve válkách... :)

Vojenské tábory byly zajímavost a zpestření a na některých světech měly zůstat. Ne na všech samozřejmě.

Považuji je za mnohem zajímavější taktický prvek než jsou vlajky za PB a surky za PB.

Nicméně aby vlastní vesnice fungovaly jako vojenský tábor je podle mě nesmysl, protože to by úplně ale úplně změnilo hru.
 

DeletedUser35120

Guest
no chtělo by to vrátit do hry dost mi to vadí třeba když mám zabrat něco a potřebuji si přesunout útok k té vesnici kterou chci zabrat...
 

DeletedUser

Guest
Obecně bych přidal možnost dát podpoře další rozkazy, ne jen "vraťte se."
 

DeletedUser

Guest
no chtělo by to vrátit do hry dost mi to vadí třeba když mám zabrat něco a potřebuji si přesunout útok k té vesnici kterou chci zabrat...
Tábory fungovaly trochu jinak. Jejich hlavní předností bylo to, že se ovládaly a stavěly celokmenově, což byla zajímavá disciplína, ve které se mohl kmen naučit koordinovat a spolupracovat.Tohle co píšeš ty, mi připadá spíš jako, že bys chtěl co nejvíc ulehčit svou hru. V minulém tématu jsi chtěl v PU možnost posílat útoky na nějaký čas, aniž bys u toho musel sedět. Tady bys zase chtěl, aby se ti stěhovala armáda podle toho, kde se ti zrovna zachce zabírat.Jenže: Zajímalo by mě, kolik jsi toho na DK nahrál, a jestli vůbec zvažuješ dopady těchto opatření do doby, kdy má hráč třeba 3000 vesnic a z toho 1400 útoků. Zaberu jednu barbarku někde ve tvém zázemí a pak se budeš divit, až z ní najednou vyskáče 1400 full útoků! Za stávajících pravidel máš aspoň jistotu, že tě tato vesnice může ohrozit pouze jedním útokem a šlechtou.Musíš přemýšlet, ve kterých vesnicích dělat útoky a ve kterých obranu, tak, aby ti na frontě nechyběly útoky, ale zároveň tam nějaká obrana byla, abys mohl zapodpořit honem to, co zabereš... DK je strategická hra, a docela dobře vymyšlená, tak se seznam s jejími principy a nauč se ji hrát, než budeš přinášet nápady na její vylepšení... ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru