• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Podpory pouze v rámci kmene?

Chcete, aby bylo možné posílat podpory pouze v rámci kmene?


  • Celkový počet hlasujících
    88
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38962

Guest
Ani náhodou

To hádam nie
Načo by boli spojenectvá??
 

DeletedUser15465

Guest
spolupráce proti spol. nepříteli?
I když je pravda, že teď to sotva bude takovej lepší DoN..
 

DeletedUser30368

Guest
Pokud budou podpory jen v rámci kmene, tak je to bude jediné plus v nastavení, které se mi nelíbí, ale to je jen osobní názor.

Rychlost 1, luky, kostely, bez vlajek :cry, třístupňový systém :(
 

DeletedUser33784

Guest
Až na trojstupňový systém zkoumání jsem spokojen, hlasoval jsem pro ne. Sice by to bylo něco nového, ale narazit na kvalitní kmen na začátku, který je ochoten poslat vše stejně jako já na podporu, to se vidí málokdy. (menší výzva zakladatelům, že jsem k mání :mocking)
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
No podpory mezi různými hráči ne, ale mezi spojenci a v kmeni jo
 

DeletedUser38979

Guest
Tak se rozkouskujou podle polohy. Navíc jestli ti nestačí celých 80 lidí v kmenu na vytvoření funkčního kmenu, pak nevím.
Co jsem hrál na s25 tak tam byl limit 25 lidí v kmenu.. Tam zavést podpory jen v kmenu, to už by bylo hoodně zajímavý. Tady bude 80... ale stejně to lamakmenům stačit nebude :cool


Souhlasím s výše uvedeným. Potom je tam takových sesterských a jiných kmenů až to není pěkné. Všude kam se podívám modrá :wacko Osobně bych v novém světě uvítal menší počet členů v kmenu a trochu větší rychlost.
 

DeletedUser34586

Guest
Až na trojstupňový systém zkoumání jsem spokojen, hlasoval jsem pro ne. Sice by to bylo něco nového, ale narazit na kvalitní kmen na začátku, který je ochoten poslat vše stejně jako já na podporu, to se vidí málokdy. (menší výzva zakladatelům, že jsem k mání :mocking)

Napiš do zprávy nebo tady tvé zkušenosti a uvidíme :) :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru