• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Podpory pouze v rámci kmene?

Chcete, aby bylo možné posílat podpory pouze v rámci kmene?


  • Celkový počet hlasujících
    88
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38588

Guest
praveze od toho spojenci jsou o vzajemnem pomahani akdyz nebudu moc poslat podproy spojenci tak misou defakto naprd jen muj nazor
 

DeletedUser

Guest
jasně já ho beru :yes, ale musíš uznat že by to byl zajímavý svět ;)
 

DeletedUser38588

Guest
toje pravda ze byto bylo zajimave a hlavne o tymove spolupraci vtom by to bylo zajimave ze se nespolehas i na spojence ale proste sami na sebe
 

DeletedUser33784

Guest
V prvé řadě se spoléhám sám na sebe, poté na kmen a spojence beru jako poslední možnost. Kdyby to prošlo, což asi neprojde, bylo by to o něčem jiném, nebyl by kmen tak roztahaný a bylo by to více o soudružnosti. Ale každý k tomu má jiný přístup, pokud není řečeno jinak, beru spojence jako někoho, na koho nemůžu útočit a on na mě a vzájemně se respektujeme. :D
 

DeletedUser33450

Guest
Rozhodně ne.Ztížilo by to hráčům hru.:(
[SPOIL]Spojenci jsou k spolupráci,některý osamocený člen se bez nich neobejde a je dál od svého kmene.
Mohlo tam být dřív i modro,ale nepřátelé ho můžou časem oddělit.
Někdo začíná znova a hodí ho to né mezi největší chumel svých,ale uprostřed něčeho od nejzašších bodů kmenu.
Navrhla bych,když znovu,tak úplně k nim a mezi svoje,né mezi nic a pro všechny světy.
Protože i pouhé odhodlání to nevzdát a zkusit to znovu líp,by si zasloužilo aspon tohle.I když by bylo lepší mít 1ves s panským po novém začátku,at je to nakopne a motivuje.I když by se hra asi protáhla.
Každý kmen se časem roztáhne a je to naprostá blbost tohle udělat lidem,nesmět podporovat.Jen by to spoustu lidí nasralo,že když byli v nouzi,že 3spojenci jim mohli pomoct a byli onlajn,kdežto nejbližší kmenovci byli v práci a tak přišel o pár vsí skrz novinku!:(
To přeposílání prémijáku je dobrý nápad ,fajn by bylo i mezi spojenci,protože,když se strhne hromadka a borec čeká na prémijum až mu naběhne po zaplacení,tak by stačilo i pár bodů na 2dny k zachránění vsí.
Ale jako novinku bych navrhovala hromadnou rekrutaci ve vsích a bez prémija.;)
Omlouvám se za vysypání tolika info,prošla jsem těch světů víc,těším se,že mě nadchne něco k ulehčení druhým,at jich tolik neodchází,at se mnou blbnou 1rok v kuse na tomtéž,2roky,jenže vždy odchází,protože už nemají výdrž,pro sebe nechci nic,ale toto?Toto ne!:(
Jinak přeji hezký večer,příjemnou hru a tolik víry,co hory přenáší,protože,ten ,kdo věří,ten hraje líp a radši.:great
A díky za hru.
---------
Jenomže osekaná spolupráce je jen poloviční a ne maximální spolupráce.V tomhle případě jde o dravý svět bez spojenců,sezobat vše kolem zřejmě,rostli by z kmene-jen pár zapodpořených útočníků,byla by na tom škodná většina.A podporovali by se kmenovci pouze na blízko,tudíž mín,víc lidí by na tomhle světě jela sama na sebe,tak by se přizpůsobili situaci.:([/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jen na dovysvětlenou, i na takovém světě je to hodně o diplomacii, i když z jiných úhlů pohledu.
 

DeletedUser34351

Guest
Tak se rozkouskujou podle polohy. Navíc jestli ti nestačí celých 80 lidí v kmenu na vytvoření funkčního kmenu, pak nevím.
Co jsem hrál na s25 tak tam byl limit 25 lidí v kmenu.. Tam zavést podpory jen v kmenu, to už by bylo hoodně zajímavý. Tady bude 80... ale stejně to lamakmenům stačit nebude :cool

Zajímavé? Možná že ano, ale nějak se mito moc nezdá. Zajímal by mne názor od jakého stádia se dá definovat Lamakmen?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale tento dotaz do tohoto tématu nepatří.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Hráči si odhlasovali, že podpory pouze v rámci kmene nechtějí, takže to do nastavení světa nebude zakomponováno.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru