• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Polámaný katapult - Raidon

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40017

Guest
„Pal,“ zazněl výkřik staršího muže nasoukaného v plátové zbroji. Každý, i obyčejné páže, viděl, že zbroj byla pro muže vyrobena už před pěknou řádku let a jeho břich se asi o pár desítek korbelů piv zvětšil. Muž si ale asi ve zbroji připadal mlád a plný energie. „Povídám pal,“ zopakoval znovu, když se nic nedělo. Pár kroků od něj byli tři asi devatenáctiletí chlapci, kteří běhali kolem starého zaprášeného katapultu a zkoumali, kde je chyba. Pak se jeden z chlapců otočí na zbrojnoše a vyřkne: “Je nám líto pane, ale katapult se nám porouchal.“ Najednou je na mužově tváři znát hněv a zloba. „Jak porouchal? Herdek mladej. Neštvi mě, nebo tě přetáhnu na plocho mečem,“ řekl a mírně povytáhnul meč, který měl schovaný v pochvě. Meč trochu zaskřípal, toho si ale nikdo nevšiml a všichni zkoumali, co se stalo s katapultem. „Jednou za uherskej rok si chci vystřelit z katapultu a vy mi řeknete, že nefunguje. Co kdyby na nás útočili nepřátelé?“ Pokračuje dál ve svém monologu. Je však vidět, že ho nikdo z přítomných neposlouchá. Všichni čtyři muži stáli na hradbách nějaké pevnosti. Tedy – pokud by se tomu dalo říkat pevnost. Dřevěná brána, kterou dříve muselo tlačit více lidí, aby se vůbec otevřela, byla zchátralá, cimbuří na hradbách postupně padalo dolů a dříve početná armáda se dnes skládala ze tří pážat. „Kde je teda ten problém?“ Zahláholal muž ve zbroji. „Už se na tom pracuje. Vypadá to, že nám katapult prožrali brouci.“ Všimnul si jeden z chlapců. „Brouci?“ Udivil se zbrojnoš. „A co teď s tím?“ Snaží se zjistit, jak napravit škodu. „Já myslím, že si s tím už můžeme jenom zatopit.“ Zasměje se jeden z chlapců načež ihned schytá pohlavek od zbrojnoše. Pak se ale zbrojnoš zadívá na obzor, přimhouří oči a praví:“Asi si budeme muset koupit nový…“
 

DeletedUser40017

Guest
Děkuji :yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
Sakra, tak ja asi s ničím neprídem, tento krát je konkurencia až príliž silná :D

[SPOIL]Poklona autorovi :D[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak to se mi líbí, svět bez válek, že katapult sežere červotoč ...
 

DeletedUser40017

Guest
Asi spíše ne no. Trochu jsem opomenul na ono spravení. Ale co jsem četl, tak ve většině děl, které zde jsou také není spravení příliš rozvedeno. Ale u mně vlastně vůbec. To je to, když se člověk nechá unést myšlenkama a zapomene na zadání. I v minulé grafické soutěži se mi tohle stalo. A když se člověk dostane na 270 slov, už holt není moc písmen na to napsat, jak spravit katapult. A přiznám se, já ani nevím, jak spravit katapult :D
 

DeletedUser

Guest
myslím i něco jiného skus si pročíst pořádně zadání :cool
 

DeletedUser40017

Guest
Adriana.Q napsal/a:
Napište příběh o tom, jak se Vám porouchal katapult a jakým způsobem se Vám ho podařilo opravit.
Nebojte se při tom zapojit svůj smysl pro humor.
Ke svému dílku můžete také připojit obrázky, týkající se tématu.

Vaše práce musí splňovat tyto podmínky:



1. Příběh musí být vlastní tvorby

2. Textové zpracování musí obsahovat minimálně 50 a maximálně 300 slov

3. Maximun vložených obrázků je 5

4. Při zpracování díla nesmí být porušena pravidla DK fóra.

5. Soutěž začíná 21.5.

6. Poslední možnost vložení příspěvků je 15.6.

7. Do soutěže budou zařazeny pouze ty příspěvky, které budou založeny v této sekci a
budou označeny Vaším herním jménem


Porouchání to myslím je, oprava - Ano, chybí, smysl pro humor - Možná trochu chybí, ale to rozýhodně není podmínka, Obrázky - není nezbytné, vlastní tvorby je, počet slov splňuje, obrázky nejsou žádné, Pravidla Dk fóra porušena nebyla, do termínu jsem se trefil a mým herním jménem příspěvek označený je.

Takže co myslíš tím, že nesplňuje zadání? :p

Nechci být zlý a hádat se, ale přijde mi, že se jen snažíš shodit všechny ostatní práce :D
 

DeletedUser

Guest
Uvidíš sám.



POKUD TAM ADMINI NEVIDÍ CHYBU JAKO RAIDON AT NAPÍŠÍ :) ABY TO BYLO OHODNOCENO SPRAVEDLIVĚ :):cool:cool:cool:cool:cool:cool


 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru