• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Polámaný katapult - ses-toho-nebal

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
,, Akce ! ´´
( Tiše .. ) ,, Klapka .. ´´
,, Hoši tohle je rozhodující bitva, kde jde o všechno. Nepřátelé mají početní převahu, ale nejsou v přesile.. ´´
,, Stop ! Stop ! ´´
,, Mají převahu, ale nejsou v přesile ?? No tak soustřeď se. ´´
,,Omlouvám se pane režisér, ´´ řekl herec a sklopil na chvíli hlavu.
(Tiše.. ) ,, Klapka .. ´´
,, Nepřátelé mají převahu, ale my máme odvážné muže, kteří nepodlehnou nikomu a ničemu ! ´´
,, Připravte katapult k palbě ! ´´
,,Až vystřelí vyrazíme do útoku. ´´
,,Nabito pane, ´´ řekl zbrojnoš a dal veliteli spouštěcí mechanizmus.
,,Pal! ´´ /křup/ a katapult se zlomil vejpůl.
,,To snad není možný, kdo kupoval ten katapult !? ´´ zeptal se s rozezleným obličejem režisér.
,,No to se dalo čekat … Made in China .. ´´ řekl režisér a odhodil půlku zlomeného ramena pryč .
,, Pane režisér, co takhle vyrobit si vlastní, ´´ navrhl rekvizitář a šel shánět kus vhodného dřeva.
Téměř všichni se pustili do práce aby namontovali, vyzdobili a ořezali katapult kromě režiséra. Když v tom šla okolo malá holčička a viděla jak všichni pracují a režiséra stojícího opodál .
Rozhodla se ho oslovit : ,, Pane to jsou vaši kamarádi? ´´
,, Moc ne , ´´ odvětil režisér a zahleděl se do zdi.
,, Když jim pomůžete, možná se stanete kamarády,´´ a vzala ho za ruku a dovedla ho k pracující skupince a řekla : ,, Vedu vám pomocníka, který by s vámi chtěl být kamarád, ´´ usmála se a začala také pomáhat.
Při natáčení už režisér na herce ani spolupracovníky neřval a snažil se všem vycházet vstříc. Nakonec byl rád, že se katapult polámal a mohl se tak spřátelit se svými podřízenými. :)
 

DeletedUser40017

Guest
Přijde mi, že to všechno hrozně rychle uběhne a vlastně se nestane nic.... :scratchZkrátka moc děje na pouhých 300 slov. Jinak je to pěkné, ale prostě to přečteš a vlastně z toho nic nemáš. Ale ano, do tři sta slov se asi vymýšlí těžce. :hi
 

DeletedUser37060

Guest
Mne sa to páči, je obdivuhodné že ho napadlo vytvoriť tak krátke dielo zamerané na divadelnú hru. :great
Dej sa samozrejme dal urbiť inak, ale už by to bo nebolo no. Máš môj bezvýznamný hlas :) !
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Skvěle pojato. Výborná pointa.
 

DeletedUser

Guest
další co podle mě nespnuje plné zadání :cool

A když si tak chytrý .. Kde mám chybu ? :) Nejsem si žádné vědom a fakt, že jsi už tuto větu napsal do pěti z šesti děl mě vede k tomu, že se na sebe snažíš upozornit touto formou ;) Mně je jedno, co podle tebe nesplňuje zadání, ty totiž nejsi porota, takže to na tobě nezáleží :)




Skvěle pojato. Výborná pointa.


Děkuji za každou vaši větu chvály či kritiky. Jsem za to vděčný :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
má to být jak se vám rozbil katapult a jak jste ho vy opravili a né koupili nový...
nebo že ho měl něký....:wacko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru