• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

pomocník rabování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41776

Guest
hezký den, nevím, jestli je to chyba ve hře (ale nenapadá mě, jak by mohl dělat můj prohlížeč), nicméně mám občas problém s pomocníkem rabování. když posílám útoky, většinou ráno tzn. třeba 400 útoků během pár minut, občas se mi stane, že mi zmizí možnost A (kterou mám nastavenou třeba na 6 LK) a na ní skočí to nastavení, které jsem měl na B (kde mám třeba sekerníky, nebo špehy.) stává se to taky někomu? je to bug? dá se s tím něco dělat? díky za odpovědi, E.
 

DeletedUser

Guest
Nejsem si úplně jista, jestli jsem správně pochopila to, co popisuješ...


  1. Takže ve správci se ti nenabízí A, ale jen B a C?
  2. Nebo varianta B odešle to, co máš nastaveno v A, která není v nabídce?

Předpokládám, že víš, jak správce funguje - pokud ve vsi není dostatečné množství uvedeného vojska, daná varianta není k dispozici a musíš překliknout do jiné vsi (viz 1.)

Technickou chybu bys musel nahlásit přes ticket (viz 2.)
 

DeletedUser41776

Guest
asi jsem se špatně vyjádřil - prostě se najednou stane, že na tu možnost A mi skočí to, co bylo nastaveno na B. tzn. po zmáčknutí A to nepošle 6 LK, co jsem tam měl, ale 1 špeha třeba. jednou se mi stalo, že jsem měl na A a B to samé, jindy zas, že z A se stalo B a na B byl volný slot. (snad je to teď srozumitelnější, špatně se mi to popisuje.)
 

DeletedUser

Guest
To, co popisuješ bys měl spíš hlásit přes ticket systém. Pokud se Ti skutečně zaměňují šablony, resp. počty vojsk, tady to nevyřešíš.
Na Tvém místě bych ještě počkala na odpovědi hráčů, kteří mají s pomocníkem také nějaké zkušenosti, udělala bych screeny těch situací, aby to bylo prokazatelné.
[SPOIL]Osobně s touto vychytávkou zkušenosti mám, ale používám ji jen za začátku světa. Ovšem zdá se mi, že poslední dobou je velmi oblíbená herní taktika zabírání barbarek a pak není kde rabovat. Než se člověk naděje, je kolem něj plno a je nucen taky nějaké rychle pojmout. Pomocník je pak k ničemu a leží ladem ...[/SPOIL]
 

DeletedUser41776

Guest
dobře, děkuji za rychlou reakci. já mám právě pocit, že by to mohla dělat opera.
 

DeletedUser

Guest
Když se občas přihlásím přes Operu, mám dole tuto hlášku:
l93DMQC.png

Zkus pomocníka na jiném prohlížeči a uvidíš, jestli se to bude opakovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru